Kaptanlık Drogbaya Verilmeli mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptanlık Drogbaya Verilmeli mi?

Cevap: Kaptanlık Drogbaya Verilmeli mi?

Kaptan olmak için illa pazubant takmaya gerek yok.

Tıpkı Jokey olmak için önce at olmaya gerek olmadığı gibi ne diyorum lan ben biriniz yardım etsin :D

Bunu tartışmak bile Selçuk'a saygısızlıktır bence.. Drogba zaten saha içi liderlik görevini yapıyor ne gerek var.. Popescu, Hagi biri defansta biri ilerde yıllarca takımı yönlendirdiler.. Ama kaptan Bülent'ti..

Zaten dogal olarak kaptan Drogba bant takmasina gerek yok ,illa onu vermeyede gerek yok daha geleli 2 ay olmus adam :eek:.Resmen rahat batiyor tartisacak polemik cikaracak yer ariyoruz hersey bitti bu kaldi sacmalardan secmeler..

BÜYÜK KAPTAN SELÇUK İNAN.

selcuk-inan_425207.jpg

Bence kaptan olmalı ilk geldiğinden beri belli ediyor aynı şekilde geçen sene Ujfa ben kaptanım diye bağırıyordu ki oldu. Selçuk İnan iyi futbolcu olabilir ama kaptanlıkla alakası yok.

Evet sezon ortası kaptan değiştirerek Selçuk'un moralini bozalım en kritik dönemde.Harika bir beyin jimnastiği

selçuk "frikikler benim kaptanlık senin" desin, kabul ederse olsun , yoksa gerek yok

Drogba'nin cokta umrunda sanki kaptanlik pazubandi. Terry bile Chelsea'de kaptan iken o takimin lideri Drogba'ydi bence.

"Kaptan Selcuk"

Oldukca heybetli geliyor kulaga. Selcuga yakismasi da cabasi. OralARDAkiler izlesin de Galatasaray kaptani nasil olunurmus gorsun.

selcuk-inan-fb.jpg

Kaptanlık pazubandı koluna takmakla olmuyor.. Suan zaten Kaptan Drogba hissetmiyormusunuz siz bunu? Hagide pazuband yoktu degilmiydi hagi kaptan kaptanlık kola takılan bez parcasıyla degil sol taraftaki et parcasında olur

Öyle veya böyle Selçuk İnan 1. kaptanımız değil beyler. Selçuk Ujfalusi, Sabri ve Hakan Balta'dan sonraki 4. kaptanımız. Bu yüzden kaptanlık direkt Selçuktan alınacak gibi bi durum sözkonusu değil.

sergeninde dediği gibi takım kaptanı koluna sadece bandajla çıkıyor diğer oyunculardan pek farkı yok takımın lideri zaten drogba

Drogba'ya kaptanlık verilir mi verilmez mi bilemem ama şu duran toplar verilmesin lütfen! Hani adamı her maç övüyoruz her maç bizde olduğu için şükür duaları ediyoruz ama şu duran topların başına geçti mi bütün hevesim kaçıyor..2 senedir frikiklerde heyecanlanırdım, ne zaman ki Drogba geldi, o zamandan beridir artık frikiklerde gram heyecanlanmıyorum çünkü bırak gol atmayı, herhangi tehlike arz edecek bir vuruş dahi çıkaramayacağını biliyorum..O yüzden herşeyden ziyade şu duran top işine bir el atılmalı..

Üst Alt