Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Celta Vigo | M.S | 22 Temmuz - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Celta Vigo | M.S | 22 Temmuz

Bence Çok iyi oynayanlar Podolsi
İyi oynayanlar Eray Emre
Çok kötü oynayanlar Tarık, Yekta, Jem, Koray, Sercan
Diğerleri ortalama Sinan kategori dışı 15 dakika oynadı ki o sürede bile 2 defa dikine oynadı.

Bi şikecilerin maçını izledim bide bizimkini onların yedek oyuncuları ile bizim yedek oyuncular arasında uçurumlar var

forvete bakalım RVP - SOW - FERNANDAO

BURAK - UMUT - SERCAN

AYRICA KÖPEK GİBİ PRES YAPIYORLAR DİEGO ÖZELLİKLE

BU SENE BİZİM İÇİN HİÇ PARLAK GEÇMEYECEK

Diego bu sene onlar için yeni bir transfer daha olabilir. Ciddi şekilde form arttırabilir bence.

4 senedir C.L.'ye direkt gidiyoruz ve hala dökük kadro ile oynuyorsak; yöneticiler ve teknik heyeti savunmaya gerek yok bence.

Diego bu sene onlar için yeni bir transfer daha olabilir. Ciddi şekilde form arttırabilir bence.

4 senedir C.L.'ye direkt gidiyoruz ve hala dökük kadro ile oynuyorsak; yöneticiler ve teknik heyeti savunmaya gerek yok bence.

Benim gördüğüm oyuncularda çok ciddi bir istek var, çok iyi alan daraltıp pres yaptılar hazırlık maçı olmasına rağmen

Bunun temel nedenide yedek oyuncularının kalitesi forvet rotasyonunda ki adamlara baksana biri veya ikisi yedek kalacak ki 3 forvetide bizde direk ilk 11 oynar tartışmasız

Sonuçta rekabetçi bir kadro kurmuşlar bizde hala jem gibi antrenman topçuları alıyoruz aman ilk 11 de oynayanlar küsmesinler rekabete girmesinler

Tabi biz yine ilk 11 oyuncularımızı çok iyi motive edersek bir mucize daha yapabiliriz

majör liginde ilk 3-5te olan takımlardaki gözden çıkarılan yabancı oyuncuların hepsi bizde fark yaratıyor

buda bizim takımın ve ligin kalitesini ortaya seriyor bu bence

"Şu an için takım beklediğimiz seviyede. Çok daha iyisini ise istemiyorum. Lig ilerledikçe o formu yakalamayı daha uygun buluyorum. Şu anda takım beklediğim seviyede" -

inanmıyorum ya adamın dediğine bak

Podolski nasıldı?

Tapatalk

1 Penaltı yaptırdı.. 1 gol attı. kısacası Mükemmeldi.. cok can yakacak cokkkkk... adam cok disiplinli.. cok çalışkan.. rakıp sahada full pres yapıyor.. attıgı goldede pres yapıp topu kazandı ve karşı karşıya attı... en iyi transferımız bu sene podolskı Ve Corale.. Carolede cok iyi oynadı.. 2.ci yarı telles oyuna gırdı sol kanadımız otoban oldu.. carole kolay kolay adam gecirmıyor.. ilk carolenın tarafından hiç atak yapamadı celta vıgo.. atakların hepsı sabrinin kanadından geldı.. bu sabriyle biz sampuyonlar lıgınde oynarsak Bjk'nın rekorunu egal ederız

Burada takımın dünkü halsizliğini antrenmanda yapılan yüklemeler ile savunan tiplerin mantığına göre 32lik abimizin belki suyu çıkmıştır maç için yeterince gücü kalmamıştır.

Hamza da birinci prensini dinlendirmiştir.

yalan söylüyorlar.. neymiş efendim takıma cok yükleme yapılmış o yüzden koşamıyorlarmış.. YALAN ! Gecen sene aynı şeylerı prandellı varkende söyluyorlardı.. takımın fiziği sezon ortasında berbat çıktı.. sampıyonlar lıgınde 4'lük olduk.. hamza kısacası takıma antreman yaptıramıyor !! Çapı yetmıyor.. oyuncularına söz geçiremıyor !! korkarım bu sene bjk'nın rekorunu egal edecegız..

Galatasaray taraftari tipik turk taraftari.yorumları okudum.hamza hamzaogluna denmeyen kalmamis. Fenerli arkadaslarinzla dalga gecebiliyosaniz suan.hamza hoca sayesinde. Yok dengeoglu yok hamzacik fln filan. Usluba bak . Insallah o.laflarinizi yemek zorunda birakir takim da ozaman gorurum sizi. Bu ne ya. Daha hazirlik maclari oynuyoruz beyler. Bi.relax minakoyim.

Üst Alt