Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Celta Vigo | M.S | 22 Temmuz - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Celta Vigo | M.S | 22 Temmuz

Bide koray a ne olmus böyle gercekten düsündürücü oyuncular var takimda ... taktik anlamda da takim berbat hic bi oyun sablonu yok takimin h.h cok yetersiz bu sezon daha da beli olacak gibi...insh. sezon basladik dan sonra takim oturur ve saglamlasir

Ne diyeyim ya Doğuş Reyize bağlıyorum son 1.5-2 aydır çok küfretmeye başladım çok gerginim ama nedensiz değil hiçbirşey..
Geçen senenin şokunu atlatamadım hala..
Resmen uykularım kaçıyor ya..
O kadar koydu ki geçen sene Avrupa karnemiz..
Kahroldum tekrar aynısını bu taraftara yaşatmayın!

Hakkını versin 10 milyon € alsın aga bir gram gözüm varsa namerdim ama böyle de birşey yok ya..
Hem Galatasaray formasını karşılıksız giymek için ölecek olan binlerce genç var bu ülkede..

aynen renktaş o formanın kutsal oldugunu en büyük taraftar bilir zaten ..bunlar 2 gün parasını verme har gür cıkartırlar Sahaya cıktklarında hiç bişey yapmazlar hak edene helal olsun bende öyle diyorum ama 1 kurus hak etmeyenede haram olsun..bu taraftar böyle cöpleri izlemeyide hiç hak etmiyor zaten..paranın hakkını verende Var paranın hakkını veremyp daha Yattıgı yerden para alanlarda haram olsun

Maca sasirmaniza ben daha cok sasiriyorum. Gecen sene son 7 hafta kendi sahamizda bile olumcul baski yemedik mi? Hakem bitirsin diye dua etmedik mi? Hamzanin capi bu kadar!

4 defans oyuncumuz da cop. Yeni alinan jemden ne bekledikki 2. Ligde 2 yilda 15 mac ve basmislar buna tekmeyi. Fellik fellik takim ararken biz bu capsizi imza parasi ile alirken bu transfer FT emri ile komisyon karsiligi yapildi demedik mi?? Kimse beni bu herifin transferinde komisyon yeme olmadigina inandiramaz, haram olsun!

bu oyunla şamp. liginde çiğner pas pas ederler bizi. 8taşın gol rekorunu kırıp şikecilerin de sıfır çekmesini aynı anda gerçekleştirebiliriz.
ilk 11'e en az 5 transfer gerekiyor.

Transfer yapılsa da yapılmasa da herkes bu kötü futbola alışsın. Hamza'nın takımından iyi futbol falan beklemeyin. Geçen sene gibi olacak yine. Şans yanımızda olursa bir şeyler yaparız, rezalet bir futbol bekliyorum yine.

İşin garip tarafı adam bu oynanan toptan memnun, ligde form yakalarız diyor :D

jem transferine şaşırmayın fatih terim'in emriyle gerçekleşti. milli takımın elemanları yedek bırakılmadığı gibi yeni eleman kazandırma yeri de biziz. yani şu an milli takım deneme tahtasıyız.

Hamza Hamzaoğlu : '' Takım Beklediğimizi Seviyede. Daha İlerisini Beklemiyorum ''

NOT : Biz Başka Bir maç mı seyrettik Dengeoğlu ?? Adamın yüzünden Vizyonsuzluk akıyor resmen ya... Buraya Yazıyorum ; '' KASIM AYINDA KOVULUR HAMZAOGLU ''

Sırf maçı rahat izleyeyim diye arkadaşa gittim gitmez olaydım maçtan çok her şeyle ilgilenmeye olanak veren bir oyun vardı sahada bizim adımıza, en son dakika 31'de spikerin "Eray'ın bu dakikaya kadar 3 kritik kurtarışı var" demesiyle Eray'ın kurtarış yapmasına mı şaşırayım yoksa oynadığımız "futbolla" verdiğimiz pozisyonlara mı düşüneyim derken maçı salıp youtubeda komikli videolara sardım ruhumdaki sıkıntıyı atmak adına.

Keşke iyi oynayıp yenilseydik ve ben mal bir skor taraftarı olarak eleştirseydim takımı, ben bu akşam yenileni tuttum. Keşke sadece hazırlık maçı olsa ben bu senaryoyu geçen senede çok izledim ve değişen zerre bir şey yok. Neye hazırlık yapıyoruz yine Antep'e Konya'ya bilmem neye mahkum oynamaya mı hazırlanıyoruz. CL'yi hafızamdan sileli çok oldu zaten başımızı yere düşürmesinler yeter. Bu takımın yeterli olduğunu söyleyen, düşünen ve bunları destekleyen kim varsa andavaldır açık ve net.

Bi şikecilerin maçını izledim bide bizimkini onların yedek oyuncuları ile bizim yedek oyuncular arasında uçurumlar var

forvete bakalım RVP - SOW - FERNANDAO

BURAK - UMUT - SERCAN

AYRICA KÖPEK GİBİ PRES YAPIYORLAR DİEGO ÖZELLİKLE

BU SENE BİZİM İÇİN HİÇ PARLAK GEÇMEYECEK

Üst Alt