Tier 3 - Halil Galatasaray’da İddiası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 3 Halil Galatasaray’da İddiası

gedsonu aldıklarında ki hareketlerini unutmadık, sıra rizede onlarlada görülecek bi hesap var bu sezon , herkesi bağırtacağız

Beyler yerli topçu da lazım bu kadar hesap kitap yapmaya gerek yok üç kulvarda yarışacağız bu sezon. Halil gamsız evet ama gömülecek kadar da kötü değil ayrıca bejekeye şlakkk diye geçirmemiz de ayrıca hoşnut etti beni anç nin suratını görmek isterdim. Bu tinercilerin Gedson transferinde ki düzenbazlıklarını unutmayalım.

Beyler yerli topçu da lazım bu kadar hesap kitap yapmaya gerek yok üç kulvarda yarışacağız bu sezon. Halil gamsız evet ama gömülecek kadar da kötü değil ayrıca bejekeye şlakkk diye geçirmemiz de ayrıca hoşnut etti beni anç nin suratını görmek isterdim. Bu tinercilerin Gedson transferinde ki düzenbazlıklarını unutmayalım.
Kime koyarsa koysun fbjk ya koyandan Allah razı olsun

aklımda olan bi transfer değildi ama memiktaş'a zoktuğumuz için mutlu olmak ve şampiyon hocamızın kararına itimat etmek durumundayız.

hayırlı olsun.

Üst Alt