Tier 3 - Halil Galatasaray’da İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 3 Halil Galatasaray’da İddiası

Sözlesmesi bitene dek sag sola para almadan kiralik gönderecegimiz bir oyuncu, cünkü biraz sikintili bir karekter, son dakika penalti golü ile kazandimiz bir mac vardi herkes sevinirkene bu yedek külubesinde gamsiz gamsiz oturuyordu. Neymis efendim cok üzgünmüste onun icin sevinmemis.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Takım arkadaşları bile en tembel oyuncu diyordu kendisi için. "Oyuncu alacaksak karakter analizi yaptırıp alt yapı hocalarına kadar sorup öyle alıyoruz" denmişti.

Maksimum tribünde biletli seyirci olarak oturabilir normal şartlarda. Hiç bir şekilde transfer politikasına uymuyor.

Yerli oyuncu transferi konusunda üst üste 3. çalımı attık BJK ye; Abdülkerim, Kazımcan, Halil. Öncesinde Salih Uçan' ı da almış olsaydık keşke...

Keşke bu kez çalım yeseydik.
Beklentim çok yüksek değil ama bu maliyetle son bir şans verilmesini olumlu buluyorum yine de. Yerli daha iyi kim var ve maliyeti ne olacak?..

Kerem, Zaniolo ve Halil' in en verimli olacağı formasyonların 3-4-3 veya 4-3-3 olduğunu düşünüyorum. Angelinho' nun da gelmesiyle birlikte tam 3-4-3 kadrosu oluştu aslında; buna uygun olmayan tek bir futbolcu yok takımda...

F1EHqSVX0AADK4P
Hadi Fener neyse de bunların kendini büyük sanması çok daha komik bir olay.

Beklentim çok yüksek değil ama bu maliyetle son bir şans verilmesini olumlu buluyorum yine de. Yerli daha iyi kim var ve maliyeti ne olacak?..

Kerem, Zaniolo ve Halil' in en verimli olacağı formasyonların 3-4-3 veya 4-3-3 olduğunu düşünüyorum. Angelinho' nun da gelmesiyle birlikte tam 3-4-3 kadrosu oluştu aslında; buna uygun olmayan tek bir futbolcu yok takımda...
300 bin euro'nun üstünde maas almayacak olsa neyse.

1.Forvet Icardi
2.Forvet Yabanci
3.Forvet Baris

Antrenmanda cift kale mac yapilsa yedek yedegi olur.

Kazimcan'in arkadasi Bertug bu elemandan 3 yas daha genc ve seneye sözlesmesi bitiyor Hatay'da.

Üst Alt