GSC Köy Okulu Kütüphanesi | 2019 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sen de başlama üstat dost bildiğimiz bir renktaşımızsın Enver Paşa candır... "Bu harbi 187 odalı Blenheim Sarayında keyif süren Churchill'in devleti değil kara yağız neferleriyle Türk Devleti kazanacak!!!" ;)

Tamamdır Enver Paşa, ofisle ilgili biraz sorunlar var şuan bir internet bağlatamadık. Onunla ilgileneceğim halledeyim bugün konuşurum öğretmen hanımla

Forum üzerinden bir şey yapılacaksa bize okul, kişi; kime gönderilecek, kim gönderiyor bilgilerini iletin.

Yollanan kitaplara kadar her şeyi bilmemiz lazım.
Zaten benzer minvalde yazdım genelden okul ve hoca bilgisi paylaşılsın renktaşlar da gönderecekleri kitapları diye. Sadece kargo adresi özelde kalır. Kitaplığın da fotosu paylaşılır burada.

Kitapların muhteviyatı da Türkçe, apolitik, ahlaka mugayir olmayan vesaire diye sıraladım. Çocuk değiliz üstat sıkıntıya sokmayız kimseyi hürmetler...

Turan kitapları gönderilebilir kutu arasında dikkatli olalım
Onlar apolitik, ahlaka mugayir değil ve Türkçe neden olmasın :) şaka bir yana dediğim gibi edebiyat ağırlıklı, öğretici kitaplar olursa daha iyi olur sonuçta yüksek lisans mezunları çoğu zaman dediğimizi anlamıyor amaç kendimizi tatmin etmekten ziyade pragmatik bir şeyler yapabilmek... Hürmfs (in the style of cund hayri)

Zaten benzer minvalde yazdım genelden okul ve hoca bilgisi paylaşılsın renktaşlar da gönderecekleri kitapları diye. Sadece kargo adresi özelde kalır. Kitaplığın da fotosu paylaşılır burada.

Kitapların muhteviyatı da Türkçe, apolitik, ahlaka mugayir olmayan vesaire diye sıraladım. Çocuk değiliz üstat sıkıntıya sokmayız kimseyi hürmetler...
Şimdi konu açıkta malum, sırf yavşaklık olsun diye bir çıkıntı çıkar olmadık şeyler gönderir, iş bize kalır.

O yüzden konuyu ziyaretçiye kapalı yere alıp takibini yapmamız şart oluyor.

Şimdi konu açıkta malum, sırf yavşaklık olsun diye bir çıkıntı çıkar olmadık şeyler gönderir, iş bize kalır.

O yüzden konuyu ziyaretçiye kapalı yere alıp takibini yapmamız şart oluyor.
Tamam üstat siz taşıyın o zaman başlığı zaten söylenmesi gereken herşeyi söyledim ben başlıkta haber bekliyoruz Arif ile Yunus Emre'den başka bir uyarı varsa ekleyecek başlığı taşıdıktan sonra bir post daha atın. Maksat hasıl olsun

Aman dikkat edin Keramettin hakikaten suistimale açık bir mevzu, boş beleş gereksizin biri olmadık bir şey gönderir. Başımız ağrıyabilir.
Arkadaşlar bu işler şakaya gelmez.

Bir kaç arkadaşla görüşüp buraya yazarım.

Ancak öğretmen bilgisini böyle açıktan değilde özelden paylaşmak daha uygun olur.

Forum yönetimini kınıyorum.
En kısa zamanda Terim ile birlikte istifa edin!

Hababam sınıfında miydi neydi öğrencilere kitapt gönderecekleri kutuya dergileri koruyorlardı ya aklıma geldi nedense.

Bu arada büyük miktarda gönderiler için indirim kuponları satiyorlar 100liralik gönderileri 20 liraya kadar düşüren kodlar var 5-6 liraya falan veriyorlar dh ölücüleri. Kitap gonderemeyenler kargo icin-kuponlar için destek verebilir

##Hemen bir portekizli hoca##

2 tane köy okulundan arkadaş ile görüştüm.
İkiside aynı ilcede çalışıyor.
Bu sene İlçe Milli Eğitim tarafından sınıflarına kitaplık yapılmış ve kitapları alınmış.

Etrafa soracaklar ihtiyaç olursa dönecekler.

Yunus Renktaş, diğer arkadaş ile iletişime geçsin belki onların ihtiyacı vardır.

@Keramettin TANRIVERDİ

@Emrah Yıldırım

@Yunus Emre Bahçivan

Kitapların görseldeki gibi altı çizilmiş ama iyi formda kapak ve sırtlar ayrıca not filan da alınmamış. Diğer görselde de kapakları yan yana dizdim elimden geldiğince siyasi bir şey olmadı ve hepsi kurgu sadece spor ansiklopedisi var 2 tane 2 tane imla klavuzu var bir de öğretmen hanım/bey için de kaynak kitaplar var artık öğretmenlerin sahaflarda bile bulamayacağı; öğretim metotları, dilbilgisi ve edebiyat gibi konularda 4 adet de 40 yıllık kitaplar var toplamda diğer dünya klasikleriyle 42 kitap var bir de sokratesin savunması ile suntzuyu bilemedim çıkart dediklerinizi çıkarıp kolileyeceğim şimdi Yunus Emre okulu ayarlayınca siz de son kararınızı belirleyince ilk kargo benden olur... Bilahare detaylandıralım üstatlar...

Evet çıkartacağımız herhangi bir kitap var mı ona göre kolileyip hazır edeceğim???

Üstat hoca hanımla görüştüm. Kendisi Antalya'daydı Alanya'ya tayini çıkmış. Bir orta okulun ana sınıfında görev alıyormuş. Eşi de aynı zamanda öğretmen o da bir lisede öğretmenmiş. İki okula birden çıkarabiliriz dedi. Kendi çalıştığı okulu aşağıya iletiyorum. Kendisinden elimizde hazır bulunan kitaplar dışı liste istedim ana okulu seviyesine. Direkt kitap alarak yardımcı olmak isteyenler olursa o listeden alırlar. Ayrıca kitaplık eksikleri varmış. Daha doğrusu okulda doğru düzgün bir kütüphane de kitaplık da yokmuş. Kendisinden bir kitaplık seçmesini rica ettim belki ona da yardımcı olmak isteyen biri çıkar. Listeyi tam yolladığı zaman ileteceğim.

Mahmutlar Selçuklu Ortaokulu Anasınıfı
A ve B şubesi

Keramettin abiye de iletirsin okulu sana zahmet onayını alıp başlayalım.

Üst Alt