GSC Köy Okulu Kütüphanesi | 2019 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu arada malum kış geliyor.

Aramızda toplayıp sokaktaki canlar için mama yardımı da yapılabilinir. Ne dersin? @İsmail Enver

Ben her akşam eve dönerken ve sabah okula giderken bagajda taşıdığım mamaları bizim hergelelere veriyorum. Anca kendi mahallemdekilere sonuçta. Gönüllü olarak bu hayvanları besleyip mama ihtiyacı olan kişiler var. Onlara yardım edebiliriz GSC olarak.

Ya da farkındalık yaratıp çoğu üyemiz kış öncesi kedi/köpek evi yapar ve ucuz olan 15 kiloluk mamalardan alır kendi kapısının önüne koyar.

Sinsilik var sanki biraz?
O ne ya :) Sadece Galatasaray Platformları galiba bilinçaltımı tetikledi... Asker ocağı ya da talebelik yahut semt çocukluğu güzeldir. Karşılıksız hemcinsinle ana ayrı baba ayrı karındaş olursun...

Sivil hayat öyle değil hatta tribüncülük bile kalmadı her hafta gelemiyorlar... O yüzden ultraslanı severim... Sivil hayatta sana kalan para-menfaat ilişkisi, karı-kız ayağı, hayat gailesi, arkadaş grubun bile varsa yeme-içme-gezme temelli...

Yıllar önce 90lı yıllarda elçibeyin, dudayevin konuşmalarını kaydettiğimiz betamaxlarda arkadaşlarla tekbir getirirdik hangimizin anası müsaitse evde temizlik yoksa yıllar geçti hepsi kahpe liboş düzenin parçası oldu :) Galatasaray son kale gibi bir şey oldu... Ali Sami Yen yıkılmadan önce Liechtenstein maçında bile bu ruhu hissedebiliyordum ama Arena tam bir tiki yuvasına dönüştü :( 2-3 senedir Galatasaray Platformlarında o havayı yakaladığımı hissediyorum uçurulmadığım zamanlar ondan kollektif şeyler yapmak nefsimi köreltiyor... Hakikatin özü bu...

Gsc parke taşı döşeme projesi bekliyorum, secim öncesi ne de olsa!
Projeye kitaplarla destek veremem ancak baska sekilde destek verebilirim. Kitap alımı falan olursa maddi destek saglayabilirim, ayni sekilde sokak hayvanlari için proje olursa...

Üst Alt