GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 561 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ya adam çıkıp 30 milyon Galatasaray camiasına, sana bana fetocu dedi açık açık mikrofonlar onunde. Hala çıkıp dursun özbek bizi burada yenin dedi diye eleştiren var şaka misiniz yav

Barış Alper sol açık olarak düşünülüyor sanırım. Ziyech'te gider bence. Ama Tete ile takas ihtimal olabilir mi acaba? Öyle ise mantıklı olabilir onun dışında bence fiziksel olarak dezavantajlı oyunculara bir tık soğuk bakıyorum
Barış’ı sol düşünsek de çoğu zaman sağ izleyeceğiz. Adam sağda daha iyi. Bir de Barış dışında sol oynayacak oyuncu kalmaz Zaha’nın da gidişiyle. Oğuz Aydın da daha çok sağ kanat, bir de alırsak 2025’e hazırlamalıyız onu. Ziyech’i de gönderirsek kapalı savunmaya iş yapacak birisi daha iyi olabilir, şöyle Di Maria gibi. Böylece Barış-Oğuz falan süre bulur. Bir de sol kanat lazım işte

Solda oynuyor bu gördüğüm kadariylan
Sağ içi-Sağ kanat gibi. Biraz baktım da Fegh tarzı

Grönbaek ismine aşırı soğuğum ama videolarını izleyince tam Okan hocanın kalemi gibi duruyor attığı ceza sahası koşularıyla

Üst Alt