GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 560 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
terbiyesizlik bu ya. ne olursa olsun hiçbir şekilde deprem üzerinden prim yapılmamalı
baska sekilde ver cevabını oraya yapılacak olan konutlar üzerinden laf çarpma nedir?

Terbiyesizlik falan diil.

Lafa gelince mangalda kül bırakmayan, 6 senede alamadigi sampiyonlugu almak icin harcamadigi para, etmedigi hakaret, yapmadigi serefsizlik kalmayan insan musveddeleri, iş hayra gelince dut yemis bulbul gibi susuyor.

Herkes bilsin anyayi konyayi, bu ülkenin yüz akı biziz, sahada da hayirda da, Allah’a şükür.

terbiyesizlik bu ya. ne olursa olsun hiçbir şekilde deprem üzerinden prim yapılmamalı
baska sekilde ver cevabını oraya yapılacak olan konutlar üzerinden laf çarpma nedir?
Bunun üzerine yalancı dediler bunun üzerine eleştirdiler ona cevap verilince mi sorun?. Eleştirmek için eleştirmekte bir yere kadar. Ayrıca en büyük sivil toplum kuruluşuyuz diye açıklama yaparlarsa bu da sorulur pek tabi.

Bunun üzerine yalancı dediler bunun üzerine eleştirdiler ona cevap verilince mi sorun?. Eleştirmek için eleştirmekte bir yere kadar. Ayrıca en büyük sivil toplum kuruluşuyuz diye açıklama yaparlarsa bu da sorulur pek tabi.
o lafa söylenecek tek şey deprem gibi bir ciddi konuyu kimsenin ağzına malzeme yaptırmam diyip kapayacaktı konuyu. yeşil sahada yenemezdiniz burda yenin demek saçma. onun öncesiyle alakalı bir sorunum yok.

o lafa söylenecek tek şey deprem gibi bir ciddi konuyu kimsenin ağzına malzeme yaptırmam diyip kapayacaktı konuyu. yeşil sahada yenemezdiniz burda yenin demek saçma. onun öncesiyle alakalı bir sorunum yok.
Kusura bakılmasın ama içerde tek bir sana göre yanlış cümle ki orada kast ettiği saha içindeki gibi bunu da bir yarışa dökelim bu da insanları daha motive eder tarzı demekti ifadeyi yanlış yapmış olabilir ama bu genel açıklamanın doğruluğunu gidermez. Bunun üzerinden bile lafı çevirip başka yere getirdi karşı taraf konuyu sonra öyle en büyük sivil toplum kuruluşuyuz falan diye açıklama yaparsan bunu da derler.

Terbiyesizlik falan diil.

Lafa gelince mangalda kül bırakmayan, 6 senede alamadigi sampiyonlugu almak icin harcamadigi para, etmedigi hakaret, yapmadigi serefsizlik kalmayan insan musveddeleri, iş hayra gelince dut yemis bulbul gibi susuyor.

Herkes bilsin anyayi konyayi, bu ülkenin yüz akı biziz, sahada da hayirda da, Allah’a şükür.
bana ters geliyo. istediğini desin. son cümleye kadar bir şey demem de son cümle çocukça. yeşil sahada yenemedin burda yen nedir ya. biz 100 yaptık gelsinler 150 yapsınlar demecinde bir problem yok. masa başında döktüğünüz emeğin yarısını buraya dökmediniz de güzel açıklama olurdu. biz her fırsatta buradayız siz neredesiniz diye de tamamlanırdı.

diğeri komik. bazen ne dediğini bilmiyor. geçen sene şampiyonluk sonrası gelen 3 puan mı onu da siilll açıklamasıyla benzer işler.

bana göre değil bu tarz. koca camianın başındaki adama da uygun olmamalı (bence)

bana ters geliyo. istediğini desin. son cümleye kadar bir şey demem de son cümle çocukça. yeşil sahada yenemedin burda yen nedir ya. biz 100 yaptık gelsinler 150 yapsınlar demecinde bir problem yok. masa başında döktüğünüz emeğin yarısını buraya dökmediniz de güzel açıklama olurdu. biz her fırsatta buradayız siz neredesiniz diye de tamamlanırdı.

diğeri komik. bazen ne dediğini bilmiyor. geçen sene şampiyonluk sonrası gelen 3 puan mı onu da siilll açıklamasıyla benzer işler.

bana göre değil bu tarz. koca camianın başındaki adama da uygun olmamalı (bence)

Katiliyorum ama ayrinti bence. Esas meseleyi aciklamis, Türkiye’nin en büyük 2. Ve 3. Camialari, sizin kazanma hirsinizi tatmin edeceginiz, eyyam ve serefsizliklerinizle topluma yanlis ornek olacaginiz yerler degil demeye getirmis isi.

Son zamanlarda gündemi takip ediyorum da özellikle bizim camiayı. İki ileri bir geri miyiz yine? Tam basıp gideceğiz yine bir kulüp içi siyaset durumu var galiba? Bir tarafım diyor ki şahıs üstü olmamız şart sürdürülebilir başarı için, diğer tarafım da biliyor Erden Başkan'dan daha iyisi zor. Bu ülkenin Bayern'i olma konusunda en büyük engel biziz bence. Sirke gibiyiz, önce verim, sonra kendi kabına zarar. 2000'lerden sonra bence en az iki kere üst üste üç kere şampiyonluk imkanımız oldu ki biri bence bu. Ama illa bir topallamamız şart. Hayır başarıya alışkınız, niye üstüne koyup gidemiyoruz anlamıyorum. Ha önümüzdeki sezon için ölüp biten bir şey yok ama baştan hava kırılırsa kötü olur. Mesela biz bunları konuşmaya başladık bile, bu bile bir emare

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt