GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 510 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Belçika'da çok iyi bir sezon geçiriyor bence güvenmemiz gerek*. Bu arada onunla da Brighton ilgileniyormuş deneme göre 10-12 civarı teklif gelebilirmiş.
kesinlikle sevgili hasan. mutlaka elde tutmamiz gerek. yerli baglaminda. tipoloji olarak da bold modern stoper orneklerinden nazarimda.

alt yas grubu donemlerin den listem de oldugunda, o donemler soranlara nacizane gorusumu belirtmistim. hatta forumumuz da bi baslik da konusu gecmisti onceleri, detaylica bir mesaj eklemistim. kimler alt yapi dan potansiyelli ,gibi bir soru idi.

diger yandan, yabanci elit a klas bir oyuncu da genel avrupa kulvari adina sart . buna en yakin ornek sanchez.
keza, onceki donemlerden nelsson'un gelisi konusulurken o donem basliginda uzun bir gozlem mesaji ekledigimde, gelecegin kaptani vurgusunu da yapmistim. oyununa,tarzina,potansiyeline guvenim tamdi. bizle futbolu daha bi klasve derinlik kazandi. bunda avrupa arenasin da yarismamiz buyuk etki etti elbette.

donersek ;

emin icin hoca nin raporu nasil olursa olsun saygi ile karsilarim.
satisi onay verilirse, anlarim. ancak tekrar kiraya verilirse, ayni lige verilmesine karsiyim. beklentim takimimiz da kalmasi.

saygi ve selamlar.

kesinlikle sevgili hasan. mutlaka elde tutmamiz gerek. yerli baglaminda. tipoloji olarak da bold modern stoper orneklerinden nazarimda.

alt yas grubu donemlerin den listem de oldugunda, o donemler soranlara nacizane gorusumu belirtmistim. hatta forumumuz da bi baslik da konusu gecmisti onceleri, detaylica bir mesaj eklemistim. kimler alt yapi dan potansiyelli ,gibi bir soru idi.

diger yandan, yabanci elit a klas bir oyuncu da genel avrupa kulvari adina sart . buna en yakin ornek sanchez.
keza, onceki donemlerden nelsson'un gelisi konusulurken o donem basliginda uzun bir gozlem mesaji ekledigimde, gelecegin kaptani vurgusunu da yapmistim. oyununa,tarzina,potansiyeline guvenim tamdi. bizle futbolu daha bi klasve derinlik kazandi. bunda avrupa arenasin da yarismamiz buyuk etki etti elbette.

donersek ;

emin icin hoca nin raporu nasil olursa olsun saygi ile karsilarim.
satisi onay verilirse, anlarim. ancak tekrar kiraya verilirse, ayni lige verilmesine karsiyim. beklentim takimimiz da kalmasi.

saygi ve selamlar.
Tekrar kiraya karşıyım eğer rotasyonda düşünmüyorsak Belçika performansı sonrası iyi rekliflerin olacağı da kesin gibiyken satmamız doğru olacaktır. Nelsson ve Sanchez birlikte giderse Emin tutulmalı + yabancı stoper alınmalı diye düşünüyorum. Emin de giderse yerli stoper olarak Emirhan Topçu alınabilir gibi geliyor. Sadece 3 stoperden 50 -55 milyon Euro kazanma ihtimalimixün olması da büyük iş. Bu yaz hareketki ve çok önemli bir yaz bizim için iyi planlama, doğru oyuncu ve yine ileride iyi paralara satılabilecek oyuncu takviyesi şart.

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin bu sezon Süper Lig'de puan kaybı yaşadığı teknik direktörler.

Resim

Üst Alt