GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 509 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Türkiye liginin bug'u sizeli oyuncular. Örneğin Onuachu Örneğin Adam Buksa Örneğin eski Antalyalı Haji Wright gibi. Bu tarz bir 2. forvet lazım.
12 yabancı olduğu için yedek santrafor Türk olacak sanki Bertuğ Yıldırım yada Erencan olur gibi geliyor. Mertens rotasyon olarak kalır ki dendiği gibi %50 'ye takın indirim yapıyorsa kalmalı da. Bardakçı- Barış 11 düşünürsek Mertens harici 2 yabancı şansı daha var bunlarda birisi kanat diğeri defans olur gibi geliyor bana bir ihtimal kaleci de olabilir mi acaba?

İcardi'nin arkasında sadece Bertuğ veya Erencan yetmez. Gerekirse başka mevkilerden feragat ederek 2.bir yabancı forvet gerekiyor. Bu durumda 3. forvet de Türk olabilir.

In a t tv indirenlerin kredi kartı bilgileri çalınıyormuş dikkat edin

300000 kredi çekmişler bir arkadaşın abisinin banka uygulamasından

12 yabancı olduğu için yedek santrafor Türk olacak sanki Bertuğ Yıldırım yada Erencan olur gibi geliyor. Mertens rotasyon olarak kalır ki dendiği gibi %50 'ye takın indirim yapıyorsa kalmalı da. Bardakçı- Barış 11 düşünürsek Mertens harici 2 yabancı şansı daha var bunlarda birisi kanat diğeri defans olur gibi geliyor bana bir ihtimal kaleci de olabilir mi acaba?
Yok yav yedek forvette yabancı olur

Apo barış ilk 11 desek. 9 yabancı

2 yedek yabancı biri forvet olur biri kanat 12 yede gerek yok

Ben de Icardi'nin rotasyonuna uzun boylu ve hızlı bir herif isterim

Bu arada Mertens veliahtı olarak FABIO CARVALHO nasıl olurdu?

Bence yabancı planlaması şöyle olur:
  1. Muslera
  2. Sağ bek
  3. Davinson (Giderse atletik stoper)
  4. Nelsson (Giderse müdafaa uzmanı stoper)
  5. Köhn
  6. Torreira
  7. 6/8 numara
  8. 8/10 numara
  9. Mertens
  10. Ziyech (Giderse playmaker kanat)
  11. Hızlı atletik adam eksiltebilen gelişime açık kanat
  12. Icardi
Bu yüzden Icardi'nin arkasında Bertuğ ya da Erencan bana da mantıklı geliyor. Zaten ne olursa olsun fazla dakika veremeyeceğiz, bu ikisi de boylu poslu fizikli hızlı herifler. Teknikleri de görece kalburüstü

Bence yabancı planlaması şöyle olur:
  1. Muslera
  2. Sağ bek
  3. Davinson (Giderse atletik stoper)
  4. Nelsson (Giderse müdafaa uzmanı stoper)
  5. Köhn
  6. Torreira
  7. 6/8 numara
  8. 8/10 numara
  9. Mertens
  10. Ziyech (Giderse playmaker kanat)
  11. Hızlı atletik adam eksiltebilen gelişime açık kanat
  12. Icardi
Bu yüzden Icardi'nin arkasında Bertuğ ya da Erencan bana da mantıklı geliyor. Zaten ne olursa olsun fazla dakika veremeyeceğiz, bu ikisi de boylu poslu fizikli hızlı herifler. Teknikleri de görece kalburüstü
Denilen teklifler gerçekse Davinson ve Nelsson ikilisi birlikte gider. Emin Bayram+ yabancı stoper de olabilir bu ihtimalde olursa yabancı santrafor olma ihtimali var. Bize yedek kaleci de lazım bence bunun içinde Ankaragücü'nden Bahadır'ı isterim şahsen.

Denilen teklifler gerçekse Davinson ve Nelsson ikilisi birlikte gider. Emin Bayram+ yabancı stoper de olabilir bu ihtimalde olursa yabancı santrafor olma ihtimali var. Bize yedek kaleci de lazım bence bunun içinde Ankaragücü'nden Bahadır'ı isterim şahsen.

Emin'e falan kalirsak yine Semih + Gokhan Zan ile gecirdigimiz CL seruveni gelir akillara...

Üst Alt