GSC Haber - Galatasaray'da Kupa Kazanan Teknik Direktörler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Alıntılamadım cezalıydım başlıklara bakıyorum efsanelerimizin kupa sayılarını eksik yazıyorsun olacak iş mi bu???

Gerçi Balkan kupası da kupa mı diyen adamsın fenerliler övünürken ilk aklıma gelenler;

1) İstanbul ligi
2) İstanbul kupası
3) ittihat kupası
4) milli küme
5) başbakanlık
6) TSYD
7) gazi kupası
8) 50.yıl kupası
9) İstanbul şildi
10) Türkiye amatör futbol şampiyonası

Yani takribi 50 tane kupayı eksik yazmışsın ne yani Avrupa kupa galipleri kupası artık oynanmayınca bayern Münih filan kazanmadığını mı ilan ediyor

Allah için tarihi yaşınızla başlatmayın yav bir de görsel filan uğraşmışsın resmen Galatasaray’a zarar; fenere yarar olmuş halbuki başlığın tam tersi olması lazım hakikatler eklense ;)

Tarihi kendi yaşıyla başlatmış olsa 58 kupa mı olacaktı yani?

Terim Galatasaray'ın Metin Oktay ve Ali Sami Yen ile birlikte en büyük üç efsanesinden biri, an itibariyle de yaşayan tek efsanesidir. Allah ömür versin, bir gün vefat ettiğinde, adı Galatasaray'ın stadına verilecek olan adamdır. Bu döneme canlı canlı tanıklık eden bizler, çok kıymetli bir şeye şahitlik ediyoruz. Yıllar sonra çok anlatılacak çünkü Fatih Terim dönemi.

Başlık gerilim filmine çevrilmiş haşaa yine kendi dediğine tapan kişi tarafından.

Allah hepimize sabır versin.

Terim Galatasaray'ın Metin Oktay ve Ali Sami Yen ile birlikte en büyük üç efsanesinden biri, an itibariyle de yaşayan tek efsanesidir. Allah ömür versin, bir gün vefat ettiğinde, adı Galatasaray'ın stadına verilecek olan adamdır. Bu döneme canlı canlı tanıklık eden bizler, çok kıymetli bir şeye şahitlik ediyoruz. Yıllar sonra çok anlatılacak çünkü Fatih Terim dönemi.
Baba gündüzü de ekleyelim

Sorumun cevaı bu mu yani
Sorunun cevabı şu;

Haluk Ulusoy zamanının tartışmaları bunlar yıldız savaşları filan bu tabloda ona göre hazırlanmış ve o yüzden eksik tarihimiz kişisel tarihimizden bağımsız olmalı

Mehmet de farklı bir açıdan hatalı o da kısmen doğru dile getiriyor neden çünkü fener ulusal ligleri değil federasyon kuruluşunu başlangıç kabul ediyor

Ama esas hakikat ilk kuruluştan itibaren alınan tüm kupaları saymak yani cumhuriyet öncesini de katmak

Eğer cumhuriyet öncesi de dahil edilirse biz yine fenerden fazla kupaya sahip oluyoruz dediğim gibi yani hakikatte hem kupa sayımız daha fazla hem de fener yine bizi geçemiyor hatta spor toto ve harrington gibi kendinden menkul kupaları da katsak durum değişmiyor dedim

Üst Alt