GSC Haber - Galatasaray'da Kupa Kazanan Teknik Direktörler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben Super Lig'in basladigi 1959'dan itibaren aldim. Dogum tarihimden falan degil. Kupa galipleri kupasi 1960'da baslamis. O kupayi alsaydik onu da ekleyecektim yani. Yine kendine gore yorumlamissin.

Su soyledigin kisim da tam zirva

"Allah için tarihi yaşınızla başlatmayın yav bir de görsel filan uğraşmışsın resmen Galatasaray’a zarar; fenere yarar olmuş halbuki başlığın tam tersi olması lazım"

Senin dedigin kupalari ekleseydim Fener bizle olan kupa farkini azaltmis olacakti. Milli Kume yazmissin mesela. Milli Kume Fener'in 28 sampiyonluk icin iddia ettigi turnuvalardan biri. Fener 6 kere kazanmis biz 1 kere. Bunu ekleyip Fener'in 28 sampiyonlugunu mu kabul edeyim yani?

TSYD Kupasi'ni 3 buyuklerin hepsi 12 kere kazanmis zaten. Bunu eklemememin ne gibi zarari olur Galatasaray'a? Ayrica TSYD kupasi Adana,Ankara,Izmir basta olmak uzere Trabzon Konya'da falan da yapilmis. Ankaragucu'nun, Genclerbirligi'nin 17 kupasi, Altay'in 18 kupasi var. Bu kulupler 3 buyuklerden daha iyi cikiyor senin mantiga gore.

Basbakanlik Kupasi'ni kim en cok biliyor musun? 8 kere ile Fenerbahce. Niye cunku lig 2. si ile kupa 2.si oynuyor. Loserlarin kupasi yani. Ha tutup bu zurna kupalari da ekleyebilirdim ama dediginin tam aksine Fener'e yarardi.

Bak mesela goal.com'un yaptigi dunya capinda en cok kupa alanlar gorseli. O da benim dedigime yakin.

here-are-clubs-with-most-trophies-in-the-world.png
Sen hakikat neyse onu yaz sonuçta aldığımız kupaları tam yazman lazım. Karşıt argümanın da mesnetsiz üstat zira sen eksik kupalarını ekleyince mevcut yazdıklarını çıkarmış olmuyorsun ki? Demek istediğin galiba fark kapanır... Bize ne? Sonuçta 115 yıllık kulübüz sen boş ver ninnikler yeni dönemde ne yapıyor hakikatlere bakalım... Müzede sergilediklerimizi kazananların hatrına hürmet edelim....

Sen tek tek kupaları adlarıyla yaz 50 kupamız daha var çünkü ;) allah rahatlık versin

Alıntılamadım cezalıydım başlıklara bakıyorum efsanelerimizin kupa sayılarını eksik yazıyorsun olacak iş mi bu???

Gerçi Balkan kupası da kupa mı diyen adamsın fenerliler övünürken ilk aklıma gelenler;

1) İstanbul ligi
2) İstanbul kupası
3) ittihat kupası
4) milli küme
5) başbakanlık
6) TSYD
7) gazi kupası
8) 50.yıl kupası
9) İstanbul şildi
10) Türkiye amatör futbol şampiyonası

Yani takribi 50 tane kupayı eksik yazmışsın ne yani Avrupa kupa galipleri kupası artık oynanmayınca bayern Münih filan kazanmadığını mı ilan ediyor 😂

Allah için tarihi yaşınızla başlatmayın yav bir de görsel filan uğraşmışsın resmen Galatasaray’a zarar; fenere yarar olmuş halbuki başlığın tam tersi olması lazım hakikatler eklense ;)

Sen hakikat neyse onu yaz sonuçta aldığımız kupaları tam yazman lazım. Karşıt argümanın da mesnetsiz üstat zira sen eksik kupalarını ekleyince mevcut yazdıklarını çıkarmış olmuyorsun ki? Demek istediğin galiba fark kapanır... Bize ne?

Sen tek tek kupaları adlarıyla yaz 50 kupamız daha var çünkü ;) allah rahatlık versin

Noldu demin dedigin kupalari eklememem "Fener'e yarar" diyordun. Simdi de "Ekle sen. Fener farki kapatirsa kapatsin bize ne?" oldu.

Noldu demin dedigin kupalari eklememem "Fener'e yarar" diyordun. Simdi de "Ekle sen. Fener farki kapatirsa kapatsin bize ne?" oldu.
Ya hakkaten anlamadan okuyorsun bak sen dediğim organizasyonların kupalarının tam listesini yapsan durum şu olur;

GALATASARAY-98 KUPA
FENER-84 KUPA

yani bizim kupa sayımız 50 artmış oluyor. Fenerinki de 50 artmış oluyor... Yani mevzu burada farkın kapanması değil ki kapansa bile bize ne diyorum. Kupa sayılarımız eşit artıyor ama bizim 50 kupamız daha var yazdığın yani 14 fark 0 ile 14 arasında da olabilir 98 ile 84 arasında da ;) Ne kadar çok kupamız varsa bunu ikrar etmek bize yarar diyorum

Ya hakkaten anlamadan okuyorsun bak sen dediğim organizasyonların kupalarının tam listesini yapsan durum şu olur;

GALATASARAY-98 KUPA
FENER-84 KUPA

yani bizim kupa sayımız 50 artmış oluyor. Fenerinki de 50 artmış oluyor... Yani mevzu burada farkın kapanması değil ki kapansa bile bize ne diyorum. Kupa sayılarımız eşit artıyor ama bizim 50 kupamız daha var yazdığın yani 14 fark 0 ile 14 arasında da olabilir 98 ile 84 arasında da ;) Ne kadar çok kupamız varsa bunu ikrar etmek bize yarar diyorum

Su anda benim yaptigim hesaba gore 58-34 ondeyiz. 24 kupa fark var.

Sen de fark 14'e inmis. Fener'e yarar iddian curumus oluyor dogal olarak.

O kupalari ikrar ederken dikkat et de Fener 28 sampiyonluk ikrar ettirmesin. Ins. yonetimimizde de senin gibi dusunen yoktur bu konuda.

Su anda benim yaptigim hesaba gore 58-34 ondeyiz. 24 kupa fark var.

Sen de fark 14'e inmis. Fener'e yarar iddian curumus oluyor dogal olarak.

O kupalari ikrar ederken dikkat et de Fener 28 sampiyonluk ikrar ettirmesin. Ins. yonetimimizde de senin gibi dusunen yoktur bu konuda.
Nasıl yani 34?

19 lig + 6 kupa + 9 süperkupa/cumhurbaşkanlığı+2 Atatürk kupası bizde yok Balkan kupası 😂 spor toto bizde yok filan onları da hesaba kat bizim yok çok şükür Balkan kupamız ama onların var işgalcilerle işbirliği tutmadık ama harrington kupaları var donanma kupaları vesaire

Ezcümle ne kadar çok kupa o kadar iyi diyorum bunda anlaşılmayacak ne var? Sonuçta müzendeki kupalar bunlar Fatih hocaya TSYD teneke yav desen ne cevap alırsın ;)

Başlığı revize et sana zahmet

Nasıl yani 34?

19 lig + 6 kupa + 9 süperkupa/cumhurbaşkanlığı+2 Atatürk kupası bizde yok Balkan kupası 😂 spor toto bizde yok filan onları da hesaba kat bizim yok çok şükür Balkan kupamız ama onların var işgalcilerle işbirliği tutmadık ama harrington kupaları var donanma kupaları vesaire

Ezcümle ne kadar çok kupa o kadar iyi diyorum bunda anlaşılmayacak ne var? Sonuçta müzendeki kupalar bunlar Fatih hocaya TSYD teneke yav desen ne cevap alırsın ;)

Başlığı revize et sana zahmet

19 lig 8 kupa 9 super/cumhurbaskanligi iste baska yok. Ataturk Kupasi'nin sadece anlami ve adi onemli. O kupayi klasmana sayamam kusura bakma. Spor Toto kupasi ne ayrica? Zaten 1 kere oynanmis. Nerede ufurukten kupa varsa ekle diyorsun. Fener'in sezon basi Sivas'a karsi kazandigi Cumhuriyet Kupasi 2.lik kupasini falan da ekleyeyim istiyorsan. Tovbe tovbe ya.

Baslik dogru ve degistirilmeyecek. Istiyorsan sen kendince daha dogrusunu acarsin. Foruma sorariz hangisini kabul ediyorsunuz diye.

19 lig 8 kupa 9 super/cumhurbaskanligi iste baska yok. Ataturk Kupasi'nin sadece anlami ve adi onemli. O kupayi klasmana sayamam kusura bakma. Spor Toto kupasi ne ayrica? Zaten 1 kere oynanmis. Nerede ufurukten kupa varsa ekle diyorsun. Fener'in sezon basi Sivas'a karsi kazandigi Cumhuriyet Kupasi 2.lik kupasini falan da ekleyeyim istiyorsan. Tovbe tovbe ya.

Baslik dogru ve degistirilmeyecek. Istiyorsan sen kendince daha dogrusunu acarsin. Foruma sorariz hangisini kabul ediyorsunuz diye.
İkincilik olmaz kim dedi? Kupa olacak ayrıca algıyla olmaz bu işler yok foruma soralım diye hakikat hakikattir müzelerde sergiliyorsun sonuçta ayrıca Fatih hoca TSYD kupalarını saymıyor mu her zaman?

Nasıl eften püften fenerle bejekeyle oynuyorsun neyse ben diyeceğimi dedim belgeledim

İkincilik olmaz kim dedi? Kupa olacak ayrıca algıyla olmaz bu işler yok foruma soralım diye hakikat hakikattir müzelerde sergiliyorsun sonuçta ayrıca Fatih hoca TSYD kupalarını saymıyor mu her zaman?

Nasıl eften püften fenerle bejekeyle oynuyorsun neyse ben diyeceğimi dedim belgeledim

Ok 2.lik olmasin. Sivas'in 1.liğini kabul ediyorsun o zaman. Ataturk'un Sivas'a gelisinin 100.yili serefine kupa yapiliyor. Sivas feneri davet ediyor. E simdi burada Fener kupayi alsa +1 yapiyor ama bizim hic sansimiz yok cagrilmamisiz. Niye kabul edelim ki bunlari genel kupa klasmani icin. Dedigin turnuvalarin cogu bu tur organizasyonlar.Bunlari muzeye koyarsin o kadar.

Fatih Terim sayacak tabii ki kendi basarisi. Ben TSYD kupasi hazirlik niteliginde genel kupa klasmanina girmez diyorum. Yoksa bu kupalari reddettigim yok onemi dusuk diyorum.

Real Madrid her sezon oncesi hazirlik niteliginde Bernabeu Cup,Arsenal Emirates Cup falan yapiyor. Veya uluslararasi sampiyonlar kupasi var daha genis takimli. TSYD de bunlarin bir benzeri.

Bir seyi belgeledigin de yok ama neyse sen laftan anlamazsin.

Ok 2.lik olmasin. Sivas'in 1.liğini kabul ediyorsun o zaman. Ataturk'un Sivas'a gelisinin 100.yili serefine kupa yapiliyor. Sivas feneri davet ediyor. E simdi burada Fener kupayi alsa +1 yapiyor ama bizim hic sansimiz yok cagrilmamisiz. Niye kabul edelim ki bunlari genel kupa klasmani icin. Dedigin turnuvalarin cogu bu tur organizasyonlar.Bunlari muzeye koyarsin o kadar.

Fatih Terim sayacak tabii ki kendi basarisi. Ben TSYD kupasi hazirlik niteliginde genel kupa klasmanina girmez diyorum. Yoksa bu kupalari reddettigim yok onemi dusuk diyorum.

Real Madrid her sezon oncesi hazirlik niteliginde Bernabeu Cup,Arsenal Emirates Cup falan yapiyor. Veya uluslararasi sampiyonlar kupasi var daha genis takimli. TSYD de bunlarin bir benzeri.

Bir seyi belgeledigin de yok ama neyse sen laftan anlamazsin.
İki kulüp birbirini davet etse sayılmaz tabi bir üst merci lazım misal İngiliz işgal kuvvetleri :) öbür türlü biz de emirates cup o ekleyebiliriz

Bir şey yap diye demedim düzelttim seni o kadar zaten bu zihniyet yüzünden 6-0 muhabbeti yapılınabiliyor oyda ki bizim de 7-0ımız var 7 kişiyle ne yapalım yani cumhuriyet kurulmsmışsa
düzeltmeye ilk kendinden başlasan iyi olur beni düzeltemezsin çünkü ben kendi payıma 1 veri sunmadım
dedim ki resmi hesabın x verisini uğur y yaparak ekibimizin lehine artış göstermiş

yani durup dururken anlamadan zihniyetime laf atan zihniyetine selam ederim

düzeltmeye ilk kendinden başlasan iyi olur beni düzeltemezsin çünkü ben kendi payıma 1 veri sunmadım
dedim ki resmi hesabın x verisini uğur y yaparak ekibimizin lehine artış göstermiş

yani durup dururken anlamadan zihniyetime laf atan zihniyetine selam ederim
Zihniyet mi?

Postunun içeriğinde paylaştığın bilgiyi düzelttim bu senin zihniyetin mi oluyor :)

Gerçeklerle oynamak biçarelerin işidir bize hakikat yeter algıya fenerin ihtiyacı var o zaman aynısını biz yaparsak fenerliler gibi hareket etmiş olmaz mıyız?

Ha bak işte bu zihniyet ;)

Üst Alt