Galatasaray, Felipe Anderson İçin West Ham ile Temas Halinde - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Felipe Anderson İçin West Ham ile Temas Halinde

Saçmalamanın luzümü yok onun ihtimali uzayda bile yok çünkü bu yaşta Felipe Anderson bizim ligde ne arasın. Ha gelirse o zaman konuşuruz orasını ümitlendiklerimiz ortada (bknz:Falcao)

Bu lige tombala çeken Feghouli & Ghezzal hatta Trezeguet gibi adamlar EPL'de öyle çok kusursuz oyuncular olamadılar ama Felipe Anderson'un 2018/2019 sezonunda EPL'de acayip bir sezonu vardı ki Lazio döneminde ne kadar etkili bir oyuncu olduğunu konuşmaya da çok gerek yok sanırım

Bu sezon Porto da neden bu kadar kadro dışında kaldı anlamadım ama geçen sene West Ham da ufak tefek sakatlıkları haricinde oynuyordu. Hala buraya düşmeyecek kadar kaliteli bir oyuncu olduğuna inanıyorum ama yine de hayat işte

Tipik bir sol / sağ kanat oyuncusu olmasını beklemekten ziyade hücuma serbestlik tanınırsa değişik işler yapabilir bu ligde

Takip etmedim, yani son 2 sezondur ozellikle... O yuzden yalan olur bir yorum eklesem. Tek beklentim, kariyeri son 2 sezondur dususte ise 10 kere dusunelim. Yoksa buyursun gelsin.

Adamı hiç tanımıyorum..

Ama bir Felipe Anderson tam olarak “kıvrak çalımlar atabilen, bileğine hakim, oyunun gidişatını değiştiren Brezilyalı kanat veya 10 numaralı futbolcu” ismi...

10 numara oynar mı
Felipe Anderson 'u bu kadar özel kılan bence net bir sağ/sol kanat veya çizgi oyuncusu olması değil de hücumda serbestlik tanırsın adama STSL seviyesinde acayip işler yapabilir ki Feghouli'ye Ghezzal'a hücumda bu kadar serbestlik tanınan ligimizde Felipe Anderson'a da serbestlik tanıyabilirsin

Artık hücumun sol veya sağ kanadında nerde oynayacaksa diğer kanat da oynayan takım arkadaşı sprinter skorer bir oyuncu olursa otur izle yani

Elinde Feghoulisi olan takım göndermeyi düşünüp Felipe Anderson istiyor :)
O da gamsız, koşmaz, defansa yardım etmez ve mental olarak sorunlu.Maas olarak da Feghouliden az istemez.

Devre arası Mohammed, Onyekuru alan, Morutan isteyen takımın bunu istemesi yalan diye umuyorum.Zaten sözleşmesinin son senesine gelen topcuyu kiralik isteyecekmisiz yalandır.

Üst Alt