Galatasaray, Felipe Anderson İçin West Ham ile Temas Halinde - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Felipe Anderson İçin West Ham ile Temas Halinde

4-5 futbolcuyla görüşüldüğü yazılıyordu geçen sosyal medyada
Bu haber doğru mu bilmem ama
Mesela Aytaç'ı da aldık muhtemelen.
Hocanın isteği doğrultusunda çalışma yapılıyordur ( Umarım bu sefer yapıyorlardır yani )
Seçilecek yönetime çalışmaları devrederler
hoca kesinliği olmayan yerde neden transfer düşünsün ki belki seçilecek yönetim devam etmeyecek

Videolarını izliyorum dehşet çalım atıyor yahu. En beğendiğim özelliği çalım atarken top rakipe çarpsa bile önüne düşüyor. Ballı topçu. Alabilirsek harika olur

Felipe Anderson'un çıktığı seviyeyle de Ghezzal'ı kıyaslamam reis, Felipe Anderson EPL'de driblinge kalkıp rakiplerin belini kırarken Ghezzal aynı dönemde Leicester da maç kadrosuna alınmıyordu
Mental olarak kıyasladım ben. Mental olarak çöküktü Ghezzal aynısı diğeri için de geçerli. Zaten bu adamlarda dengesizlik olmasa buraya yolu düşmez bu yaşlarda

Mental olarak kıyasladım ben. Mental olarak çöküktü Ghezzal aynısı diğeri için de geçerli. Zaten bu adamlarda dengesizlik olmasa buraya yolu düşmez bu yaşlarda
Tabii ki de reis dediğin gibi benzer bir katkı verebilir ama Felipe Anderson'un çıktığı seviye Ghezzal'a göre 2-3 tık daha yukarıdaydı tabii gelmesi de ona göre daha zor olacak

Iyi topcu degil hele bizim lig icin bombos topcu
Ghezzalin + duran top zaten, asistlerinin yarisindan fazlasida duran top

Bu herifde o da yok

Gelip brezilyali cetesi kurma potansiyelide goruyorum sifatindan

Turk liginde basari = tempolu fizikli topcularla gelir

Birazda teknik ile suslendimi sampiyonda oluyorsun

Cogunuz izlememis be herifi 19/20de en son izledigimde sahada oyle hali saha topcusu gibi dolasiyordu

Üst Alt