Galatasaray 78 - 62 F.ülker | Helal Olsun Aslanlar ! | - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 78 - 62 F.ülker | Helal Olsun Aslanlar ! |

Cevap: Galatasaray 78 - 62 F.ülker | Helal Olsun Aslanlar ! |

gs-fv-basket.gif

62 Den tavşan yapmıslar :D helal olsun güzel espri olmus :D

Lig yeni başlıyor

03.01.2009

İki haftadır üç büyükler arasında çok güzel derbi maçları izliyoruz…

İki maçı da favori gösterilen takımlar kaybetti…

Bir başka deyişle iki maçı da hafta içi önemli olay ya da olaylar yaşayan taraflar kazandı…

Derbi motivasyonun bambaşka olduğunu unutarak yaptığımız tahminler iki haftadır tutmadı…

Bu bakımdan ders aldım…

Ama bir yandan da her takımın her takımı her durumda yenebildiği bir ligi izlemekten zevk alıyorum…

G.Saray Cafe Crown için lig yeni başlıyor...

Sezonun en iyi basketbolunu, yeni bir head coach’la üstelik bir numaralı rakipleri F.Bahçe Ülker’e karşı oynamaları bir tesadüf mü?

Cüneyt Erden’in de dediği gibi bu takım savunma yaparsa her takımı yenebilir…

Hücum potansiyeli zaten belli…

Bu gücü iyi bir savunmayla birleştirdiğinde, ligin en az sayı yiyen bir Euroleague takımına bile istediği gibi hücum edebilir…

F.Bahçe Ülker karşısında Hüseyin Beşok’u çok iyi kullandı.

Hüseyin de büyük maçların oyuncusu gibi oynadı…

Gelecek maçlar için en büyük sıkıntı maç içinde Hüseyin’den bu kadar uzun süre faydalanamak olabilir..

Bu yüzden Zizic ve özellikle Gurovic’in daha fazla ön plana çıkmaları lazım..

Yeni coachla bu oyuncularda da yaşanabilecek değişimleri merakla bekliyorum..

Bu arada bu takıma, çok formda olduğu bir dönemde sakatlanan Dejan Milojevic’in de katılacağını unutmayalım…

Peki Ayhan Şahenk’te galibiyet özürlü F.Bahçe Ülker ne yaptı?

İki faktör kabak gibi ortaya çıktı…

Bu maçların adamları Mirsad, Ömer Onan ve Damir Mrsic beklentilerin çok altında kaldılar…

Diğer olay da dış atışlardaki anlamsız ısrar…

Yıllardır şutörlerin düşmanı olan o salonun potalarına ısrarla şut denediler ve Emir Preldzic dışında başarılı olamadılar...

Bir dönem dış atışlarla maç kazanan takım bu mücadelede de sahadaydı…

25 iki sayı denemesi yaparken 31 üç sayı denemeleri ve bunların sadece 9’unu sokabilmeleri (6’sı Emir’den) bu maçı kazanmak için yanlış yolu denediklerinin ispatıydı.

Boyalı alanda ise başta Hüseyin olmak üzere rakip uzunlar karşısında zor anlar yaşadılar...

Aslında ribauntlarda üstünlük kurdular ama Hüseyin Beşok karşısında duracak uzunları yoktu…

Belki de bu sezon ilk kez Ömer Aşık’ı bu kadar çok aradılar…

Ama en çok aradıkları isim gününde bir Gordan Giricek idi. Bir kez daha görüldü ki Ömer Onan ve Damir Mrsic, şutör guard pozisyonu için ikinci tercih olduklarında daha iyi olacaklar.

Onların önünde çok daha kaliteli bir isim lazım.

Ve bir de oyun kurucu durumu var…

Bu maç öncesi analizimde Marques Gren kilit isim olarak ön plana çıkan oyuncular arasındaydı..

Ancak Green bu yükü kaldıramadı.

Bu sezon birçok maçta olduğu gibi!

Koray hoca geçmişte de bu takımın başında başarıyla görev yapmıştı..

Yani çaylak bir hoca değil…

Bu takımın sorunlarını doğru teşhis edip doğru basketbolu oynatacak bir isim ve bunu yapma yolunda olduğunu bu maçta gösterdi..

Yol yakınken böyle bir değişiklik gelecek için de önemli bir adım olacak…

Bundan sonra yepyeni bir Galatasaray Cafe Crown izleyebiliriz ve bu yenilik her sonucu beraberinde getirebilir…

Bu galibiyet aslanlarımızı öyle ateşledi ki belki şampiyon olabiliriz.Gs Tv haberlerinde basketleri az da olsa görürüm.

Harika bir galibiyet...Hüseyin'e fb maçlarında bişeyler oluyor yahu.:DGene sırtladı takımı.:)

Evet ben şampiyon olacağımıza inanmıyordum ama bu galibiyetten somra inanıyorum.

Müthiş bir atmosfer, müthiş bir taraftar ve yine müthiş bir takımla çok güzel bir zafer aldık.

Helal olsun aslanlarımıza...

Cevap: Galatasaray 78 - 62 Fülker | Helal Olsun Aslanlar ! |

Ya Sercan bişey takıldı kafama.

Fenerbahçe ile alakalı olarak gerçekten çok saygı duyduğum forumda 3 kişiden 1 tanesisin.

Volkan Abi le hiç görüşüyormusun?

Öncelikle teşekkür ederim Mustafa abi iltifatın için...

Yok Mustafa abi tanımıyorum da açıkçası...

Sadece buradan takip ediyorum... :)

Ama sanırım Antu'ya da üye Volkan abi...

Valla ben başta buraya malum kişiyi okumak için giriyordum sonra baktım Volkan abi Fenerbahçe'li olmasına rağmen burada yazabiliyor.Farklı görüşlerinde ortaya çıkması ve rakibide takip edebilmek için neden olmasın diye üye oldum... :)

Sağolsunlar başta Murat sonra M.Akif,Hakan abi ve sende çok iyi karşıladınız...

Ben başka foruma üyeyim orada da bu şekilde yazılarda sorun olmuyor ama Murat dün gelip maç başlığına '' Polat :). '' yazıp gitti...Zor durdurdum milleti... :)

Harika maçtı 3500 kişiLik saLona 5000 kişi girmişiz ! :)

Girişte sorun yaşasakta atmosfer süperdi tribün görüLmeye değerdi..

Gs Tv ve Spor Max maçın tekrarını verecektir kesin izLeyin diyorum !

Harika maçtı 3500 kişiLik saLona 5000 kişi girmişiz ! :)

Girişte sorun yaşasakta atmosfer süperdi tribün görüLmeye değerdi..

Gs Tv ve Spor Max maçın tekrarını verecektir kesin izLeyin diyorum !

Zaten fenerin buradan çıkması mümkün değildi.Galatasarayın tek yürek olupta başaramadığı birşey ben daha görmedim.

Dışarda kalan yüzlerce kişiden biri de bendim. :)

1 saat erken gelmemize rağmen giremedik, ne diyelim sağlık olsun. Jop yemeden ucuz yırttık, sinir ettiler polisler. :D

Muhteşem bir maçtı. Ruhunu ortaya koydu basketbolcularımız. Geçen hafta takıma sallayanlar vardı bu galibiyet onlara gelsin. Tebrikler takıma.

Öncelikle hepinizi tebrik ederim...

Ama Mustafa abi ÜLKER Fenerbahçe yazman hoş olmamış bence...Site sahibi olarak sen böyle yaparsan ilerleyen günlerde daha çok sorun yaşayacağınızı düşünüyorum...

Sonuç itibariyle ne Fenerbahçe'ye senin ÜLKER Fenerbahçe yazmanla birşey olur ne de Galatasaray'a benim CAFE CROWN Galatasaray yazmamla birşey olur...

Böyle ufak tefek birşeyin içerisinde sizi görmek üzdü...

Soda iç soda.İyi gelir.;)

Öncelikle teşekkür ederim Mustafa abi iltifatın için...

Yok Mustafa abi tanımıyorum da açıkçası...

Sadece buradan takip ediyorum... :)

Ama sanırım Antu'ya da üye Volkan abi...

Valla ben başta buraya malum kişiyi okumak için giriyordum sonra baktım Volkan abi Fenerbahçe'li olmasına rağmen burada yazabiliyor.Farklı görüşlerinde ortaya çıkması ve rakibide takip edebilmek için neden olmasın diye üye oldum... :)

Sağolsunlar başta Murat sonra M.Akif,Hakan abi ve sende çok iyi karşıladınız...

Ben başka foruma üyeyim orada da bu şekilde yazılarda sorun olmuyor ama Murat dün gelip maç başlığına '' Polat :). '' yazıp gitti...Zor durdurdum milleti... :)

Sevgili Sercan bizler için düşündüklerin için bizde teşekkür ederiz.Amacımız renklerin kardeşliğini sağlamak.Volkan Abi,Ufuk Saygı ve Sercan Yıldız Fenerbahçe bide Olcay var Beşiktaş'lı bunları görmek öncelikle inan beni çok mutlu ediyor.

Her ne kadar taraflı olsakda RENKLERİN KARDEŞLİĞİ ADINA SİZİN GİBİ SEVİYELİ VE GERÇEKTEN SAYGILI ARKADAŞLARIMIZI BURDA GÖRMEK BİZLERİ SEVİNDİRİYOR...

Sonuçda forum içerisinde sagıyı ve seviyeyi bozmuyacak her kez bizle birlikde olabilir.Bunlardan bir tanesiside sensin.İnşallah bu sayı artar:)

Ama forumumuz doğal olarak Galatasaray içerikli burda mutlaka paylaşımlar sizleri üzebilir ve kızdırabilir.Ama bunları aşıp burda bi mağlubiyet arkasından bile seviyeli ve saygılı yorum yapabilmekde he baba yiğidin harcı değil.Bundan dolayıda ayrıca teşekkür ederim:);)

Bende 5'te gitmeme rağmen maçın başlamasına 6 dakika kala girebildim.

B_2803_GSKLOGO_B.jpg

spacer.gif

04.01.2009 11:42

Teşekkür ve Özür

Dün akşam oynanan Galatasaray Cafe Crown- Fenerbahçe Ülker karşılaşmasında, salonu tıklım tıklım doldurarak verdikleri müthiş destekle galibiyette büyük pay sahibi olan büyük Galatasaray taraftarına teşekkür ediyoruz.

Ancak dün akşam karşılaşmaya girişte ne yazık ki büyük sorunlar yaşanmıştır. Bu nedenle birçok Galatasaraylı maç başladıktan sonra dışarda kalmış ve bu durum tepkilere neden olmuştur.

Salon kapılarının geç açılması, Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda derbi karşılaşmasından hemen önce Efes Pilsen-Kepez Belediye karşılaşmasının oynanmasından kaynaklanmaktadır.

Ancak yaşanan bu durum nedeniyle büyük Galatasaray taraftarından özür dileriz.

Takımımızın gerek Eurochallenge Kupası'ndaki önemli Dexia Mons ve Kahimik Yuzhny takımları, gerekse ligdeki ilk yarı sıralaması açısından önem taşıyan Türk Telekom karşılaşmalarında, dün olduğu gibi taraftarımızın desteğini devam ettirmesini bekliyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü

gerçekten galatasaraya yakışır bir oyun oynayarak kazandılar hepsini kutluyorum

ama asıl teşekkürü maça giden tüm taraftarımıza etmek isityorum onlar olmasaydı bu maçı kazanamazdık bence

bu kez çok iyi desteklemenin yanında telekom maçı öncesi yapılmaması gereken hiçbirşeyi de yapmadılar

BÜYÜK GALATASARAYIN BÜYÜK TARAFTARI OLDUKLARINI BİR KEZ DAHA DOSTA DÜŞMANA GÖSTERDİLER

Üst Alt