Galatasaray 78 - 62 F.ülker | Helal Olsun Aslanlar ! | - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 78 - 62 F.ülker | Helal Olsun Aslanlar ! |

Cevap: Galatasaray 78 - 62 F.ülker | Helal Olsun Aslanlar ! |

Koray Mincinozlu adını basketbolla ilgilenenler çok iyi bilir. Tam 27 yıl basketbol camiasına emek veren Mincinozlu, Galatasaray Basketbol A Takımı'nın antrenörlüğünden, Milli Takım yardımcı antrenörlüğüne kadar görev aldı.

Alıntıdır

Koray Mincinozlu: “Maçtan Önceki Gayelerimize Ulaştık”

Galatasaray Cafe Crown Coach’u Koray Mincinozlu, 16 sayı farkla, 78-62 kazandığımız Fenerbahçe Ülker derbisinin ardından bir basın toplantısı düzenledi. Takımın oyunundan çok memnun olduğunu söyleyen Mincinozlu, “Benim için de çok güzel bir başlangıç oldu” dedi ve oyuncularına teşekkür etti.

“Genel olarak maçtan önceki gayelerimize ulaştık” diyen Koray Mincinozlu, topu içeri verdiklerini ve rakibin post-up oyununa engel olduklarını söyledi. Ribaund’ları da çok önemsediklerini belirten Mincinozlu, bu anlamda da başarılı olduklarını, seyircinin de katkısıyla derbi zaferinin geldiğini vurguladı.

Şampiyonlukla ilgili bir soru üzerine, yıllardır beklenen kupanın camiada baskı yarattığını belirten Mincinozlu, “Bizim öncelikli hedefimiz, bugünkü gibi mücadele eden, güzel basketbol oynayan bir takım yaratmak. Ondan sonrası gelecektir” dedi.

Murat Özyer’den gelen “Başarılar” mesajının herkesi çok duygulandırdığından söz eden Koray Mincinozlu, eski coach’umuza teşekkür etti.

Yine bir soru üzerine, uzun yıllardır coach’luk yapmamaktan dolayı zaman zaman zorlandığını belirten Koray Mincinozlu, “Ama bu mesleğin en güzel yanı da baskı altında yaşamak ve karar vermek.” dedi.

Galatasaray.Org

Üzüldüğüm nokta ikinci yarı biraz kassak 30 sayı fark atabilirdik=(.Süperdi gerçekten 2.periyottan sonrasını izleyebildim.Gerçekten çok zevkli maçtı Hüseyin Beşok her maç böyle oynasa bizi şampiyon yapar.

Anladım.O zaman antrenör sıkıntımız yok yani.Birkaç takviyeyle gider bu takım.

Aynen.Takviye imkanı varsa olabilir tabi yada artık nolur kimse sakatlanmasın.Bu arada Atkins'in gelmesi iyi olmuş gerçekten Strickland mahvettiydi bizi.

Spiker nasıl feneri tuttu kulaklarıma inanamadım.Onlara da kapak oldu.

Spiker feneri tuttu dediniz de aklıma geçen sene uzayıp da kaybettiğimiz maç geldi.Spiker sağolsun (adını unuttum) yeni yeni küfürler türetmiştim tüm akşam.Bu spikerler neden hep sorunlu çıkıyor? Kanal değişti ama bu sorunu aşamadık ya da aşamadılar...

Atmosfer çook güzeldi.Yüzlerce kişi dışarda kalmış birde :(Eze eze yendik helal olsun aslan parçaları

Yahu o spiker neydi ya.Gs CC top kaybediyor ya da takımın aleyine birşey oluyor.Dedikleri şey"Onlar için kötü oldu", onlar??

Neyse galibiyet güzel bir kapak olmuştur..

lisedefteri11bydayiciktq7.jpg

Bizim koca bak be, sahte aktor kocla yendik fulkeri :eek:

bütün takımı tebrik ediyorum.

maçtan hiç umutlu deildim izleyemedimde ama helal olsun kazanmışlar umarım play off lardada aynı başarıyı yakalarız.

Üst Alt