Fenerbahçe'nin Yeni Sezon Formaları - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Yeni Sezon Formaları

Baya şık, yalan yok

Nike dan kurtulmamız dilegiyle.
:D
RXVxV5TSP1tltBnX.jpg

Zevksiz adammışsın be Oral.

Basket formasının içine fanila giymiş gibi duruyor şu forma. Ne alıp veremediğiniz var oğlum şu Nike ile yav. Puma'nın formaları bok gibi adeta.

Öte yandan Adidas ise Beşiktaş'a yıllardır katalog forma veriyor. Mesela Bayern'liler çıldırıyor yeni sezon formasında Adidas ağır saçmaladığı için.
Bahsettiğim Bayern forması altta. Bu ne lan. Adamlar çıldırmakta haklı bence.

fc-bayern-adidas-home-authentic-shirt-2023-24_ss4_p-13375709+u-wl1sbt9ku5q0yrkm9ua0+v-a40704c4...jpg

Rabbim bizi Puma'dan korusun. Nike genelde yönetim iyi ve ilgili olduğunda iyi formalar çıkarıyor. Örneğin önümüzdeki sezon formasını erkenden derbide giyeceğiz gibi duruyor. 2024-25 formamızdan çok ümitliyim

Bu arada Fener sahaya beş yıldızla çıkarsa küme düşer, düşmeli. Bu kadar kanunsuzluk yeter artık

Formanın şekli-şemali umrum dışı fakat şu yıldız saçmalığıyla daha fazla algı yapmalarına müsaade edilmemeli. Stat, reklam panoları derken formaya kadar geldi olay.

Rabbim bizi Puma'dan korusun. Nike genelde yönetim iyi ve ilgili olduğunda iyi formalar çıkarıyor. Örneğin önümüzdeki sezon formasını erkenden derbide giyeceğiz gibi duruyor. 2024-25 formamızdan çok ümitliyim

Bu arada Fener sahaya beş yıldızla çıkarsa küme düşer, düşmeli. Bu kadar kanunsuzluk yeter artık
2012/13 sezonunda ligin son haftasında Trabzon maçında 13/14 sezonunun efsane formasıyla çıkmıştık TT Arenada.

Ligin son haftasında maça ertesi sezonun formalarıyla çıkmak çok güzel yav. Bundesliga'da yapıyorlar bunu genelde, özellikle iç saha maçlarında.

2012/13 sezonunda ligin son haftasında Trabzon maçında 13/14 sezonunun efsane formasıyla çıkmıştık TT Arenada.

Ligin son haftasında maça ertesi sezonun formalarıyla çıkmak çok güzel yav. Bundesliga'da yapıyorlar bunu genelde, özellikle iç saha maçlarında.
Yönetim ilgili alakalı kompedan olursa yapılıyor işte. Nike normalde kulüpleri dahil ediyor yaratıcı sürece bir de. Yani gidip orada kulübün forma tarihi, beklentilerin vs. hakkında konuşabiliyorsun

Üst Alt