Fenerbahçe'nin Yeni Sezon Formaları - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Yeni Sezon Formaları

AW: Fenerbahçe'nin Yeni Sezon Formaları

Dün biri Transformers'daki Decepticons logosuna benzetiyordu lacivert formadaki şekli. Hala nasil gülüyorum :asd::asd:

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

Cevap: Fenerbahçe'nin Yeni Sezon Formaları

Liverpool 1 fener 2 bir renkdaşın dediği gibi. Bizim çubukluyu hiç sevmedim ama bunların yanında bizim çubuklu pembe incili kaftan.:trollface:

Cevap: Fenerbahçe'nin Yeni Sezon Formaları

Çubuklu formaya 15 sn. bak sonra gözünü duvara çevir UEFA Kupası gözüküyor

haber sitelerinden birinde yapılmış bir yorum :asd::trollface:

Fenerbahçe şort reklamı MNG olmuş;

Fenerbahçe'ye yeni sponsor

MNG.jpg

Sarı forma baya güzel olmuş. Nijerya milli takımın formasını 3. forma diye itelemişier...

2012'deki formalarımızın hepsi çok harikaydı ama özellikle sarı formamızı çok beğenmiştim.
NIKE_GS_LOCKER.jpg

Sadece kırmızı ve sarı forma yapmayı nasıl akıl edemezler anlamak mümkün değil. Bu seneki formalar resmen rezalet ya. Seneler geçtikçe daha da kötüye gidiyor resmen.

Baya şık, yalan yok

Nike dan kurtulmamız dilegiyle.
Zevksiz adammışsın be Oral.

Basket formasının içine fanila giymiş gibi duruyor şu forma. Ne alıp veremediğiniz var oğlum şu Nike ile yav. Puma'nın formaları bok gibi adeta.

Öte yandan Adidas ise Beşiktaş'a yıllardır katalog forma veriyor. Mesela Bayern'liler çıldırıyor yeni sezon formasında Adidas ağır saçmaladığı için.

Üst Alt