Fenerbahçe Başkanlık Seçimi | Aziz Yıldırım Destek Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Başkanlık Seçimi | Aziz Yıldırım Destek Başlığı

Seçimi Kim Kazanır

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .
Baskanim fenerbahce ulusuna sesleniyor

kulak verin ona hayirsiz pavali kopekler

acin kalbinizi onun temiz berrak sularina

zehirli zemzem olsa icerim baskanin elinden

Başkan dan açıklama gelmiş, bundan sonva sağ kolum Dovuk.

Aziz başkanımıza, kongreden bir oy daha kazandırdım..

Sinan B. isimli fenerbahçe kongre üyesi bir taraftar, twitter hesabından; ali koça oy vereceği yönünde twitler atmakta idi.. tabi kendisini fişleyip, konum attığı yerleri takip ederek yakaladım..

İtina ile yediği dayak sonrası yaptığı hatanda dönen, Sinan B. Aziz başkana oy vereceğini açıkladı..

44.gif

Kask bile kurtaramadı kendisini.. :mad::mad:
Aziz başkanımıza, kongreden bir oy daha kazandırdım..

Sinan B. isimli fenerbahçe kongre üyesi bir taraftar, twitter hesabından; ali koça oy vereceği yönünde twitler atmakta idi.. tabi kendisini fişleyip, konum attığı yerleri takip ederek yakaladım..

İtina ile yediği dayak sonrası yaptığı hatanda dönen, Sinan B. Aziz başkana oy vereceğini açıkladı..

44.gif

Kask bile kurtaramadı kendisini.. :mad::mad:

Mehmet Ayan: "Başkan seçilirseniz eğer..."

Aziz Yıldırım: "Seçileceğim ben rahat ol sen, takma kafanı. Ben, 20 sene Fenerbahçe için çalıştım, Fenerbahçe için hapis yattım, müteahhitlik yaptığım için hapis yatmadım. Fenerbahçeli insanlar vefalıdır"

:hat:

Gördüm. Altı boş bir sürü destek mesajı gördüm.

İsimsiz saçma sapan gazeteciler ağzındaki salyaları silerek "Büyük Aziz Başkan" diyerek övüyor banka cep şubesine düşen "hesabınıza para aktarıldı" mesajını görene kadar. Mesajı okuduktan sonra daha büyük bir şevkle övmeye yalamaya devam ediyorlar. Onur gurur kimin umurunda. Gerçi bugün meclis muhabirleri bile yalamanın tadını çıkarıyorken spor medyası yalamış çok mu! Diğerlerinin yanında çok masum kalır!

Aziz Yıldırım cephesinde durum sanırım o kadar vahim ki Ertuğrul Özkök bile güzellemelere başladı. Ertuğrul Özkök eski güzel günlerini özlemle anıyor sanırım. Yazılarıyla gündem yarattığı siyasi kamuoyuna yön verdiği günlerin özlemini yaşıyor. Ama artık kimse ne onu ne de yazı yazdığı o paçavrayı önemsiyor. Hayretle okudum şu yazıyı. Başkasının adına nasıl utanılır görün!

Cebimde Fenerbahçe kartı hafızamda ise bu fotoğraf

Üst Alt