Fenerbahçe Başkanlık Seçimi | Aziz Yıldırım Destek Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Başkanlık Seçimi | Aziz Yıldırım Destek Başlığı

Seçimi Kim Kazanır

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .
Galatasaray taraftarlarının heyecanla beklediği Fenerbahçe başkanlık seçimi için artık sayılı günler kaldı. Bu başlıkta kendisine seçimi kazandıracak, her türlü desteği sağlamamız gerektiğine inanıyorum.

Fenerbahçe Spor Kulübü başkanlık seçimi, toplantıya katılma hakkı olan üyelerin salt çoğunluğunun hazır bulunması halinde 26-27 Mayıs tarihlerinde Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Fenerium Tribünü’nde gerçekleştirilecek.

Seçimin Saraçoğlunda olması başkan için bir avantajdır. Biz bile kendisini uzun zamandır yenemiyoruz, ali koçun hiç şansı yok..!;)

5a84880567b0a92708b0ece8.jpg

Lig ve kupadan sonra euroleage'den gelen ikincilik her ne kadar tadımızı kaçırsa da, Aziz yıldırımın başkanlığı alacağına inancım tamdır. 2000 yılında yapılan seçimde oy kullanan üye sayısı 5 bin civarı iken, şuan ki üye sayısı 30 bini geçti.

Fenerbahçe'de Mayıs ayında gerçekleşecek olan kongre öncesinde Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Fenerbahçe'deki büyük seçim öncesinde üye sayısı 30 bini geçti. Çok sıkı çalışan Ali Koç ve Aziz Yıldırım üyelerle sık sık toplantı yapıyor. Mayıs ayındaki kongre öncesi mevcut Başkan Aziz Yıldırım'ın kemik 6 bin oyu bulunuyor. Diğer tarafta geriye kalan 24 bin oy için iki taraf arasında ciddi bir yarışma olacak. kaynak

Antu ve 12 numara forumlarındaki PROVOKATÖRLER, başkana karşı ihanet içinde bir seçim kampanyası yürütmekteler. Hepsini bu başlık altında ifşa edeceğim.

#BAŞARAMAYACAKSINIZ

Antu'daki provokatörler;
shark21 Deli55 (Çok TEHLİKELİ) baku1907 RAWAS (Onurun varsa şimdi antuyu bırakırsın!) Fenerlikral GÖKTÜRK ... liste güncellenecektir.

Bunlar gibi, onlarca kendini bilmez hain bulunmakta.. Seçimden sonrası umut ediyorum, başkanımız forumlarına kadar tüm hainleri temizleyecektir.

Açıkçası bizim seçim önemli. Koç vs değil Dursun tehlikesini savuşturmamız şart.

Konsantrasyon lazım.

İçlerinde beslemiş oldukları bu kin ve nefret takıma en büyük zararı vermemiş midir? İçlerindeki en büyük benim egosu, aziz yıldırımı yıkma gayretleri takımı ne hale soktu..

50 binlik stadyum yaptı adam, bu egoistler yüzünden 10 binleri ancak gördü.. Taraftar özellikle şu mübarek aylarda, dönüp aynada kendine bir bakmalıdır.

Bu sadece bir spor ama bunu psikolojik bir hastalığa çevirmişler.. Her sene kim şampiyon olabiliyor ki bunu başkan başarsın?

Beşiktaş bile bunu ancak iki sene gerçekleştirebildi.. Ama çarşı sizler gibi şuursuzca bir tepki vermediler.

Siz kendi ayağınıza sıkıyorsunuz. Stadyum, tesis falan bunların değeri her gün artar, sonuçta takımın parasını çöpe atmadı sizlere yatırım yaptı..

Buradan bir fenerli kardeşimi ikna edebilirsem, samimiyim benim için başarıdır.

Gelin Gscimboma üye olun ve bu başlıkta konuşalım.... Burada her şeyi konuşabilme özgürlüğü var.. Burada satılmış antu gibi satılmış yöneticiler yoktur.

Burada kimse bana; "aptal doruk ata ! sen neden bahsediyorsun" demez.

Güya keyifle bunların birbirini yemesini izleyecektim ta ki dursun aday olana kadar..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başkanım dün Kadın Basketbolda Şampiyon oldu...Önceki hafta Erkek Kürekte de Şampiyon oldu...Daha ne olsun nankör köpeklevvv...Pavalı köpeklevvv...Beşiktaş bu sezon sadece Erkek Hentbolda şampiyon oldu...Beşiktaşa göre başarılı...Matkap hala övülürken Aziz Başkanımızı kırmaları manidar...Üstelik 2-3 hafta sonra Erkek Basketbol'da da şampiyon olabilir...Başarı üstüne başarı ...

ben aziz yıldırımın cesaret edip ali koçun karşısına çıkacağını düşünmüyordum. bence oyların % 65 ini ali koç alacak.

Üst Alt