Euro 2012/B Grubu | Almanya 1-0 Portekiz | Maç Sonucu | 9 Haziran - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/B Grubu | Almanya 1-0 Portekiz | Maç Sonucu | 9 Haziran

Cevap: Euro 2012/B Grubu | Almanya 1-0 Portekiz | Maç Sonucu | 9 Haziran

Götze ve Reus girmeliydi.Hatta birdahaki maçta ikisi de ilk 11 çıkmalı.Podolski kötüydü,Müller'den de açık filan olmaz.Löw akıllı olsun. :asd:

Podolski'nin bu kadar tutulmasını anlayamıyorum. Adam maç boyu çizgide, eli belinde top bekledi nerdeyse. Mesut'a bakıyorsun, adam devamlı hareket halinde. Pas alışverişine hiç katkısı yoktu. Girdiği pozisyonları da değerlendiremedi zaten. Topsuz oyunu iyi oynuyor ama bence yeterli değil. Götze çok daha yarar sağlar Almanya'ya.

Portekiz Brezilya dan bir kac gelecek vaad eden golcü ithal edip vatandasliga almali :asd:

Arjantin brezilya hazırlık maçı 2 takımda şov yapmaya çıkmış zaten savunma diye bir şey yok bir avrupa kupası maçı her zamn hazırlık maçından daha önemlidir almanya portekiz maçını izledim hiç pişman değilim :)

2010 daki Almanya degil.2010 da daha cok hizliydilar

Bukadar bal olmaz, olmamali..

Almanlar ceyrek finalde A grubundan gelecek kek takim ile oynayacak, yari finalde takilirlar. en fazla o olur.

Portekiz'in teknik direktörlerden cektigi nedir, forveti disinda gayet üst düzey bir takima sahipler. Fernandes neden olmaz ? Almeida Postiga ve Oliveira'dan kesinlikle iyi herseye ragmen, Quaresma ile Varela'da yedekte cürüyor. 4 Oyuncuya haksizlik ediyor hoca. Bu federasyon teknik direktörleri kötü seciyor. Kücük takim gibi oynatiyorlar, potansiyel kesinlikle var.

Cevap: Euro 2012/B Grubu | Almanya - Portekiz | 21.45 | TRT | 9 Haziran

Genelle ne alakası var..Hiçbirşey genel değildir ona bakarsan abicim.Sen 1 milyon almana sor en az 300 bini en nefret ettiğim millet Türkler demezse adam değilim.

birde 1 milyon türke soralim türklerden nefret ediyorurmusun diye. 300 bin kisi ediyorum demezse bende adam degilim. türkler gercekten integrieren yapamadi Almanya'ya. halen köyde yasiyormus gibi hayatlari var. gencler desen hafta sonu cik disco ya , 10 tane türk 1 almani dövüyor. almanlar degil bir sürü ülke türkleri bu yüzden sevmiyor. ben 2 disco arasi oturuyorum ve her hafta evimin önünde kavga var , abartmiyorum 10 türk bir almana karsi. almanin sevgiliside yaninda bitti bitte hört auf lasst uns in ruhe diye yalvariyorlar. sonrada scheiß türken diyip gidiyorlar. söyle bakim , nasil sevsinler

Almanlar arabalarla egleniyorlar evimin önünde. bizde alkisladik tabi. karneval havasi suan evimin önü :asd:

Almanya beni hayal kirikligina ugratti,öncelikle bu futbolla sampiyonluk imkansiz,portekizi yenerek ne büyük is yaptigimizi gösterdik,portekiz cok ama cok iyi oynadi ama topun cani var deniyorya cidden var,bir türlü girmedi,hakeminde tüm taktir haklarini almanlardan yana kullandigini düsünüyorum.

Ben almanyanin bu silik futbolunu özeliklede mesutun cok sasirdim,henüz gruptan ciktiklari söylenemez bu futbollariyla sonraki iki maci kaybedebilirler,fakat toparlanip eski almanya gibide oyniyabilirler,benim gördügüm almanya o panzer gibi futbolundan cok uzak sampiyon olacak takim kesinlikle almanya degil bu futbolla.

İspanya'nın performansı unutmayın 2010'daki.Şili'ye mi ne kaybetmişlerdi galiba ilk maç çıkamama durumları falan olmuştu.Kötü top oynamışlardı gruplarda ama aldılar kupayı sonuçta.Umarım takımları karıştırmamışımdır.İspanya'ydı deme :D:asd:

Şu 4-3-3 sevdalarına hastayım! Bento,Türkiye'ye gelse 1 yıl sabretmezler!Almeida o takıma yakışan forvet değil ama ellerindeki en iyi adam.Fernandes'te ellerinde orta saha oyuncularından çok daha teknik.Bento, Carvalhal gibi 4-3-3 için ısrar ederse Portekiz sonuncu olur.

Maç çok kötüydü keşke Messi'nin şovunu izleseydim.Almeida olsaydı en azından pozisyona girip kaçırıyordu bunlar onuda yapamadılar.Bento kesinlikle eziliyor.

Şu 4-3-3 sevdalarına hastayım! Bento,Türkiye'ye gelse 1 yıl sabretmezler!Almeida o takıma yakışan forvet değil ama ellerindeki en iyi adam.Fernandes'te ellerinde orta saha oyuncularından çok daha teknik.Bento, Carvalhal gibi 4-3-3 için ısrar ederse Portekiz sonuncu olur.

433 demek, gol demek, sevk demek, total futbol demek :D

O kadroyla 4-4-2 oynarlarsa süzgece çevirilirler zaten. Takım oyunu oynamayı beceremiyor Portekiz. Gerçi bu adamlarla da oynanmaz normal.

Ellerindeki en iyi forvet Ronaldo_ORTAYa onu çekip kanada Varela veya Queresma en iyi kadro bu.Fernandes büyük maçlarda bazen kendini gösteriyor bazen de çok kötü oluyor.Belli bi performansı yok.

Ronaldo Almeida

Quaresma Nani​

Böyle oynasınlar en azından futbol izleriz, 4-3-3 ısrarı sürecekse ileride Quaresma-Ronaldo-Nani oynasın.Moutinho, son zamanlarda çok formsuz, Veloso ve Meireles'de aynı tip oyuncular yani hücumda fark yaratan oyuncular değiller...İlerdede Ronaldo,Nani kendi hallerinde birşeyler yapmaya çalışıyor...

Ronaldo Almeida

Quaresma Nani​

Böyle oynasınlar en azından futbol izleriz, 4-3-3 ısrarı sürecekse ileride Quaresma-Ronaldo-Nani oynasın.Moutinho, son zamanlarda çok formsuz, Veloso ve Meireles'de aynı tip oyuncular yani hücumda fark yaratan oyuncular değiller...İlerdede Ronaldo,Nani kendi hallerinde birşeyler yapmaya çalışıyor...

Çöp

Portekiz böyle iyi elleşmeyin

Meireles sirf ismi var diye oynuyor,Fernandes cok daha iyi bana göre.

Üst Alt