Euro 2012/B Grubu | Almanya 1-0 Portekiz | Maç Sonucu | 9 Haziran - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/B Grubu | Almanya 1-0 Portekiz | Maç Sonucu | 9 Haziran

Cevap: Euro 2012/B Grubu | Almanya 1-0 Portekiz | Maç Sonucu | 9 Haziran

Hummels'i turnuvadan sonra Real Madrid alır. Jose reis pürdikkat izlemiştir maçı.

Götze ve Reus girmeliydi.Hatta birdahaki maçta ikisi de ilk 11 çıkmalı.Podolski kötüydü,Müller'den de açık filan olmaz.Löw akıllı olsun. :asd:

benim bekledigim gibi bir mac oldu, almanya nin zorlanacagini cok iyi biliyordum.

almanyanin isi cok zor eger schweinsteiger bir an önce adam gibi oynamaya baslamazsa.

bugun lesh otesi leshti

Brezilya'li Oscar müthis topcu ya!

Messi atti Arjantin öne gecti. Müthis bir gol!

Futbol 22 kisinin 90 dakika topun pesinden kostugu ama sonunda Almanlarin kazandigi bir oyundur.

Messi Hattrick... Müthiş bir gol attı... Ronaldo gelsin izlesin öğrensin biraz..

Messi Hattrick... Müthiş bir gol attı... Ronaldo gelsin izlesin öğrensin biraz..

Messi keske Ispanya milli takiminda olmus olaydi gozumuz futbol seyr ederdoi biraz

Su an Ruslarin disinda hazz veren bir takim yok,Hollanda iyyidi amma onlarda ileride beceriksizdiler,

Hizli futbolu cok seviyorum

Messi keske Ispanya milli takiminda olmus olaydi gozumuz futbol seyr ederdoi biraz

Su an Ruslarin disinda hazz veren bir takim yok,Hollanda iyyidi amma onlarda ileride beceriksizdiler,

Hizli futbolu cok seviyorum

Messi İspanyol olsaydi, İspanyollar 10-15 yil bütün kupalara ambargo koyarlardi. Messi'nin talihsizligi Arjantin icin oynamasi :)

Portekiz´in aklına hücum yapmak gelince Ronaldo etkili olmaya başladı.Gol yiyene kadar sırf defans düşünen bir takımda Ronaldo ne yapsın?Kötüydü bence de ama Portekiz´in de korkak oynamaması lazım Ronaldo ve Nani´nin etkili olması için.Ronaldo ve Nani destek alamıyor.

Üst Alt