Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Erden Timur'un olmadığı ortamda orayı idare edecek kişi en fazla Abdurrahim Albayrak olur ya da Cenk Ergün'e tüm yetki verilir çift haneli bonservisle uçuk maaşlarla takımın tüm dengesini alt üst edip 2 sene sonunda bırakırlar.
Ali Yüce olabilir diyen de var. Zira bu sefer amatör branşlarla ilgilenmeyecekmiş yönetime girerken onu söylemiş.

suhely, erden timuru klonlayamayacaksa 2 tarafta esit diyebiliriz

diger tarafta ünal aysal yabancı idareci riski mevcut
Ünal Aysal'a da 1 gram güvenmiyorum Dursun Özbek'e de...

Ben sadece Erden Timur'cuyum o neredeyse onu desteklerim yoksa kimseyi desteklemem ister öbür taraf seçilsin ister bu taraf fark etmez ama en ufak sportif başarısızlıkta istifa da bir hizmettir derim Okan hocayı kollar tüm ihaleyi yönetime yazarım.

Biraz önce deprem ile ilgili açıklamalarını dinledim. Gerçekten rezalet. Bu olayın sidik yarışı olmaz. Kötü ve rahatsız edici bir siyasi dili var. Hayret yav.

Son düzenleme:
Gündemi pek takip etmedim ama yine rahat duramamış ve işleyen çarkı bozacak bir şeyler yapmış sanırım. Tek başına bir hiç olduğunun farkında değil sanırım.. Erden timur sayesinde geldiğini unutmasın.

Gelecek sezon futbol şubenin başına vasıfsız insanları getirip, Okan hocayı da bir kaçırırsan o zaman ne yapacaksın merak ediyorum. Zaten düşündüğümüz seviyeye geleceğimize de hiç inanmıyorum. Burası Türkiye, başarılı insanlar kıskanılır ve sindirilir. Onun bıraktığı hazineye de kıskananlar ve sindirenler yer ve yok edip kaçarlar..

Son düzenleme:
Projelerini bitirmene izin verirlerse tarihe büyük başkan olarak geçersin. Vermezlerse 2 sene önceki Galatasaraydan bin beter oluruz ve bugün sana sövenler yarın seni mumla arar. Sadece Floryadaki arazinin 3 te 2 sini özkaynaklarimizla Galatasaray a kazandırmış olman bile büyük başarıdır ki bunu yaparken de şampiyon bir takım kurdun. Allah ayağına taş değdirmesin. Aysal ve Batum gibi monşerler rant peşinde. İlk terslikte arkalarına bakmadan kaçacaklar. Bunu bilmek için 2 sene öncesini hatirlamak yeterli.

Üst Alt