Cardozo Fenerbahçe'de İddiası - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cardozo Fenerbahçe'de İddiası

Cevap: Cardozo Fenerbahçe'de İddiası

Biz Ntv izledikçe, koç ürünler aldıkça adamlar oyuncu alıyor.Bize böyle bişey olsa çoğu fenerli boykot ederdi.Bu konularda gevşeğiz.

Ynt: Cardozo Fenerbahçe'de İddiası

Biz Ntv izledikçe, koç ürünler aldıkça adamlar oyuncu alıyor.Bize böyle bişey olsa çoğu fenerli boykot ederdi.Bu konularda gevşeğiz.

Haklisin valla koc grubunu boykot etmek gerek tupras, beko, yapikredi, aygaz, arcelik, fenerbahce bu topluluga bagli olusumlar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Neden galatasaraylı zengin hiç yok ya?

Ya bizim kimsenin parasına ihtiyacımız yok.Galatasaray'ın kendi gelirleri yeter li zaten.

fb yıllardan beri yöneticilerin paraları ile yürüyen bir kulüp.Birde ben kimsenin hayrına 1.5 m euro bagaslayacagına inanmıyorum

fb'ye aktardıkları paralar Ya kara paradır yada kendilerince olusturdukları Manipülasyon sonucu fb'nin hisse senetlerindeki dalgalanmalardan elde ettikleri karlardır.

vay be 4 kisi 1.5 milyon hibe edecek 6 milyon eder ve hala cardozo yok piyasada, cidden benfica nekadar para istemisde hala alamiyorlar cardozoyu

İlk Fb -Benfica maçında Cardozo'nun nasıl sindirildiğini gördük...Tamam fiziği muazzam iyi bir bitirici ama ağır bir oyuncu.. Chedjou Fransa ligindeki formunu tutarsa adım attırmaz ki bu adam onun 3 seviye üstü olan İbrahimovic'i bile tutmuş.. Ama özellikle Anadolu takımlarına karşı Cardozo çok önemli bir silah olur...En kötü top şişirirler Cardozo Sow'a indirir o da bir şekilde atar golü.. Tabi geçen yıl müthiş katkı veren Webo'nun tribüne gideceği de kesinleşir ki Cardozo Webo'dan daha fazla ne verecek adam zaten neredeyse her maç gol atıyordu... BU bir futbolcu kıyaslaması değildir Cardozo 2-3 tane Webo eder ama Webonun takıma verrdiği katkı ortada...

şu yabancı kuralı varken 10 milyon eu ve üzeri alırlarsa hiçbir artısı olmaz, hele bir de yüksek maaş alırsa... eksisi bile olabilir.

gelirse iş yapar. fb, maçın çoğu kısmını rakip sahada oynayacağından verim alır ama yaş olmuş 30, kaç sene verim alır orası muamma.

İyi aadam ama eger iddaa edilen rakam 15 milyona gelirse yüzyılın kazığı olur.30 yasında adama bu parayı vermek ancak enayi fb ye düşer.:asd:

Koç ürünü alan, Garanti Bankasında hesabı olan, Ntvspor izleyen ben Galatasaraylıyım demesin.

Üst Alt