Cardozo Fenerbahçe'de İddiası - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cardozo Fenerbahçe'de İddiası

Cevap: Cardozo Fenerbahçe'de İddiası

Ya adamlar makara yapmış beyler celallenmeyin hemen..:yenieek: Aklınız alıyor mu 2 senedir şampiyon olmuş bir takımın taraftarının ciddi ciddi böyle birşey diyeceğini ??

Kötü haber Cardozo Fenerde:

belge.jpg

Bunu kim hazırladıysa gitsin kumda oynasın.

Sözleşmede 2,3 milyon Euro diye bir şey olmaz 2.300.000 € olur.

Aylık net ücret diyor, aylık o parayı alsa 1 seneye fenerbahçeyi satın alır.

Resmen wordde hazırlamış, çekmiş fotoğrafını koymuş :D

Dün gece fbnin gayriresmi yayın organı ntvspor yarım saat kardozonun bu sene attığı golleri gösterdi, bu iş oldu bence yada borsayla oynayıp duruyorlar.

Gelmedi mi daha bu karaoglan?

Aziz %50yi zor tutuyormus;ciplak vaziyette bekliyorlarmis

"Oscar Cardozo transferi için yaklaşık 2 aydır Portekiz'de bulunan Fenerbahçeli yönetici Hasan Çetinkaya, Benfica'ya transfer oldu..." :asd:

Gelsin gelsin bunlar transfer yapsın ki biz ligi ciddiye alalım bknz geçen sene dalga geçer gibi oynadık az daha elimizden gidiyordu kupa..

Bır dakka beyler...

Ne aliyorsunuz

Ne aliyorsunuz beyler

Ne aliyorsun lebraammmm

Kolay degil Cardozoyu almak

Yaziklar olsun

Yaziklar olsun

Tirnak icinde UTANDIM

Transfer bitmis. Yaratici oyuncu almalari gerekirdi bence, Webo'dan etkili olmaz. Deplasmanlarda etkisiz eleman. 10 milyon 30 yasindaki adama vermek sadece bunlarin aklina gelirdi.

Para olarak fenere gidebilir, tek fener öder o bonservisi... ama benim tanidigim kadariyla Cardozo basariya ac bir futbolcu... kaybetikkleri final sonralari td bile savasti ona korkak bile dedi... bi bakalim son iki sene kim sampion ? Galatasaray

kimde sike olayi gündemde ? fenerbahce

uefa ve CL ancak rüya olur, yasi gelmis 30a...

samet güzelin kardeşide yazmış . adam hergün fenere transfer oluyor zaten kap bildirimi gelmeden inanmam ben

Üst Alt