Barcelona Başkanı Laporta: "Biz şike yapmadık ama Real Madrid 70 yıldır hakemler tarafından kollanıyor" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barcelona Başkanı Laporta: "Biz şike yapmadık ama Real Madrid 70 yıldır hakemler tarafından kollanıyor"

O kadroyla yine çıkar direk tüm kadro dağıtılmalı transfer yasağı ve 2 lig düşürülmeli.Son yıllarda real madriidin medyadaki başarılı klüp görüşüde değiştirilmeli.(Sosyal medyaları kapatılabilir 4 5 sene süreyle.)
Tahminimce Real Madrid'de hiç bir futbolcunun sözleşmesi ikinci lig için geçerli değildir. Keza aynısını Barcelona için de söyleyebiliriz.

Böyle takımlarda genelde futbolcuların kontratında ikinci lig opsiyonu olmuyor. Yani böyle bir durumda çoğu kaçıp gider, ben olsam ben de giderim. Başkalarının hatasının sonucuna ben niye katlanayım ki.

Tahminimce Real Madrid'de hiç bir futbolcunun sözleşmesi ikinci lig için geçerli değildir. Keza aynısını Barcelona için de söyleyebiliriz.

Böyle takımlarda genelde futbolcuların kontratında ikinci lig opsiyonu olmuyor. Yani böyle bir durumda çoğu kaçıp gider, ben olsam ben de giderim. Başkalarının hatasının sonucuna ben niye katlanayım ki.
Futbolu yöneten yetkililer bilerek göz yumuyorlar yıllarca.Yoksa sağlam cezalar olsa kimse cesaret edemez buna klübü batırmaktır yakalandıgın zaman.Ben normal iq'ya sahip bir insan iken bile verilebilecek sağlam cezalar bulabiliyorsam onlar daha iyisini bulabilirdi.Ama futbolu kara paranın arka bahçesi yaptılar.

Üst Alt