⚽ AL 21/22 3. Ön Eleme Turu M:2 | St. Johnstone 2-4 Galatasaray | MS | 12 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 3. Ön Eleme Turu M:2 | St. Johnstone 2-4 Galatasaray | MS | 12 Ağustos | Spor Smart

Arkadaşlar bu maçın tamamını nereden bulabilirim?
Mesaiden dolayı izleyemedim:(

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kim ne derse desin.

Lyundama bence toparlama yolunda. 2 maçtır iyi oynuyor.

Kerem... Yahu şu takımda (barisi daha gormek lazim) tek top suren adam. Gecen macta da karsi takimin tdsi demisti, bugunde 2 asist 1 gol. Hep yaptigim gibi Keremi su kadro/takim icinde her zaman 11 yazarim.

PvA iyi gibi
Boey iyi gibi
Kilinc neden oynamiyor anlam veremiyorum.
Diagne tam killer
Mo bugun pek zaman alamasada begeniyorum
Berkani tuttum, iyi oyuncu
Taylan begeniyorum

Musleraya laf yok zaten. Kredisi var hala.

10 oyuncu eder (ilk 11 ve rotasyon karisik). Cica ve nelssonu eklersek 12. Barisida gormek lazim ama bunlari ekleyince 13 oyuncumuz. Bunlar yedekte olabilir ilk 11 de. Duruma gore.

Gerisi lesoglu les.

Arda
Babel
Fegh
Falcao
Yedlin
Cipe
Fatih
Omar
Aytac
Vesaire

Hepsi les. Postala gitsin!

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sağdan sürekli içeri giriyor. Solda olsa bu şekilde içeri girebilir mi bilemiyorum. Sol kanada birisi olsa eminim babel Arda falan oynayamaz.
solda da sağ ayağıyla defans arasına daha rahat asist yapabilir ve şut çekme özelliğini de kullanabilir. skorer kanat oyuncularını ters ayakla terse kanatta kullanmak bence hep daha mantıklı

Boey'in cikislari cok iyi, öne dogru guzel oynuyor. Cok sevindim, insallah ustune koyarak oynar.

Aytaci kimse soylememis ama 2. golde 2 kere duserek adam kovalayip ardindan cizgide bosa kayarak yedigimiz golde en kotu gorunenlerdendi. En kotu transferimiz olarak goruyorum ve kupa harici oynatmayiz diye umuyorum.

Fatih hoca planlama’yi yine 4-1-4-1 üstüne yapiyor ama olmuyor

Olmadigi icin de ikinci devre herhangi bir oyuncu degisikligi olmamasina ragmen 4-2-4 gibi birseyler oynadik defansin önünde Taylan ve berkan’i biraktik hucum oyuncularimiz ise serbest oynadilar

Üst Alt