17/18 H:26 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | MS | 17 Mart - Sayfa 135 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ya şimdi yine bakıyorum

nagatomonun şutundan sonra feghouli de arkaya çevirebilir garry bomboş yan ağa vurdu topu

şu garrye pas atmıyolar sonra herif bencilce oynuyor

o pozisyonda yanındaki gomise atsa önünde hasan ali var ve feguli'ye yakın,klasik Gomis hareketi topu çekip solunla çok rahat gol atabilirmiş bende o poz.çok takıldım,içeri çıkarsa ark

hoca şu pozisyonları iziletir umarım son tercihler çok sıkıntılı

o pozisyonda yanındaki Gomis'e atsa önünde sadece hasan ali var ve feguli'ye yakın,klasik Gomis hareketi topu çekip solunla çok rahat gol atabilirmiş bende o poz.çok takıldım,içeri çıkarsa arka direkt Rodrigez bomboş ki Feguli'yi kapatmaya çalışan fenerli elleri havada ölümüne kaymış ele vurup penaltı dahi olabilirmiş-kısmet diyelim

Bunlarla yüksek ihtimalle kupa finalinde de karşılaşacağız. Daha önce 2 kez berabere biten 15-16 sezonunda kupa finalini almıştık, bakalım bu kez ne olacak.

Ulan totem olsun diye maçı izlemedim.Özetine baktım allahtan izlememişim.6 tane bira gömdüm sinirden.Tolga gibi senin beyin damarlarını ..mm.2 2 lik maçtan sonra belkide en çok galibiyete yaklastıgımız maç olmuş.Şu maçıda alamadık ya biz bu adamları yenemeyiz burada.Yarın başak yensin baride biraz olsun toparlanırım belki.Çok sinirliyim çok.

Pozisyonları burada yorumlayan objektif arkadaşlar Valbuena nın kırmızısına tek laf etmedi ekicide kırmızı fernando da kırmızı net!

Penaltı pozisyonlarına inanamadım.Serdarın o hareketler penaltıysa yuh diyorum.Hele 2. yarıdaki Serdar Soldadoya hafif dokunuyor,Soldadada ona sarılıp düşürülüyor gibi göstermeye çalışıyor :) Bizim ilk yarıdaki pozisyonlar için kırmızı diyen oldu mu?Fernandonun o hareket kırmızı ise fenerliler ilk yarıda 2 kırmızı görmeliydi.

Gece saat 3.58. Maça dair yaşadığım hayal kırıklığıyla beraber bu yorumu yazıyorum. Maçta ne bir doğru düzgün organize atak, ne bilinçli-keyif verici futbol, ne de göze hoş gelen pas oyunu gördük. 90 dakika ne olduğunu anlamadım. Şampiyonlar Ligi için Fernando'nun yanına kaliteli bir orta saha ve hücum oyuncuları gerekiyor. Belhanda'yı gönderirler çok muhtemel. Belhanda ve Feghouli beklediğimden çok etkisizlerdi. Maalesef Aykut Kocaman'ın tüm çabalarına rağmen Fenerbahçe'yi bu rezil kadrosuyla yine yenemedik.

Hakem o birkaç pozisyondan birine penaltı çalabilirdi ama unutulmasın ki ilk devrede Hasan Ali'nin eliyle alıp topu götürdüğü pozisyonda penaltıydı ve verilmedi. Ödeşmiş oldu en ufak tabirle. Ki o pozisyon bunlardan çok daha netti.

Üst Alt