17/18 H:26 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | MS | 17 Mart - Sayfa 133 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ben begendim takımı.ama keşke daha odaklı olsalardı hücumda.ciddi bi lakayıtlık var gol pozisyonlarındayken bazen..biz hücum etmeliyiz.hücum edersek hepsini avlayacagız.

Digitürkü olanlar kanal 83u açsın. Maçın tekrarı var, birazdan tolganin pozsiyonu gelecek. Bir kez daha izleyip çıldıralim.

Erman :

- fegouli - roman mucadelesi , aleyhimize cok net penalti ,yoruma dahi gerek yok dedi (4 yorumcunun 4 u de ayni fikirde) , ki bahsetmistim , en net olani buydu , kesin penalti , fegouli nin klasiklesmis sacma mudahalelerinden biri

- Ekici - fegouli pozisyonu , ekiciye net sari tartismasiz

- ekici - belhanda , faul ama kart yok

- serdar - skrtel , inandirici gelmedi , boyle penalti olmaz

- serdar - soldado , temiz pozisyon , penalti yok , soldado sari kart

- fernando - guilano , sari kart dogru

- senerden sekip topal in eline gelen top , devam penalti yok

- serdar - soldado karsilikli cekme itme var , penalti yok

su ana kadarkiler boyle

Bence de kötü oynamadık oyunun bazı bölümlerinde ciddi üstünlüğümüz var fakat pozisyon olarak değerlendiremedik. Son dakikada direkten dönen ve Tolga'nın kaçırdığı golden sonra 1 puan az gelebilir fakat 80'den sonra 2-3 net pozisyon verdik kalede muslera olmasa şu an belki de hiç puan alamayacaktık. Fener şartları zorladı fakat atamadı, biz de şartları zorladık ama top sevmedi hatta ayaklarına dolaştı. Alınan 1 puan şampiyonluk yolunda çok önemli kaçan 3 puan güzel fakat en azından kazanılan 1 puan var.
2 pozisyon var.o pozisyonlardan biri serdardan kaynaklanmıs.topu ortasahada o şekilde bırakamaz defans oyuncusu.diğeri de tüm takımın ofsayt beklediği an,fernandaonun vuruşu. konsantre eksikliği olmuş 2 poziyonda da.kalan maçlarda dikkat edilmeli artık.

tumblr_p5r2l4JnDX1rff6qio1_1280.jpg

Çok yazık oldu.
Son dakika tolga atsa mükemmel bir gece yasayacaktik.
Neyse umarım bu beraberlik şampiyonluğun yolunu açar.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Alman(Skibbe , Kalli -ki çok büyük bir hocadır)
İtalyan (Mancini )
Hollandalı ( Rijkaard, Riekerink)
Belçikalı (Gerets)

hocalar ile oynayamadığımız şahsiyetli derbi deplasman performansını genelde Terim ile oynamamızın hakkını vermeni bekliyorum.

6-0 kaybettiğimiz maç da dahil o stadyumda en iyi oyunlarımız Terim hoca ile oldu.

Belhanda'nın kaçırdığı, Maicon'un direkten dönen topu ve Tolga'nın atamadığı pozisyon. Oyunculara kızamıyorum o sahada bir şey var kazanamıyoruz bir şekilde.

Beinsports kadar kötü bir yayinci kurulus görmedim daha önce,ligtv bile daha iyiydi

Yedek kulubesinde ne oluyor ne bitiyor sifir görüntü,iki kulube birbirine girse yine görüntü vermezler

Fernandao ile başlasaydi Aykut yenilirdik büyük ihtimal.
Oyuna girdikten sonra her hava topunda arıza çıkardı. Soldado da gerek serdar gerek maicon süpürdü tüm hava toplarını

GSCimbom Mobile App

Bu arada kapanarak ya da bastırarak puan alırız demiştim, kapanarak aldık.

Burada beklentim olan pozisyonlara da Belhanda ve Tolga ile girdik ama atamadık, olmayınca olmuyor.

En çok duran top golü atan takımlardan birinden, een çok duran top golü yiyen bir takım olarak duran top golü yemedik bu detayı da atlamayalım. Hatta nöçtader enayisinin Kafasıyla arka direkteyken içeri atıp heba ettiği pozisyon dışında da net pozisyonda vermedik yanlış hatırlamıyorsam.

belhanda,feg, serdar, maicon gibi adamlara bu kadar para verip alan adamların Allah belasını versin.
Bu kadroyla bu kadar puan toplamak büyük başarı.Heleki bu kadar maliyetle böyle bir kadroyu kurmak dünyanın en zor işidir.Bunuda ancak bizi yönetenler becerebilirdi.

Üst Alt