17/18 H:19 | Galatasaray 2-0 Osmanlıspor | MS | 27 Ocak - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sivas maçını da kayıpsız atlattık mı önümüz baya açık fb maçına kadar 7-8 puan fark atmamız lazım başağa

Çok zor. Bugün ki performansımız bence çok dengesizdi. Büyük maçlara asla yetmez. Sürpriz puan kayıpları da gelebilir.

Biz alsak da Başakşehir'de kazanacak gibi duruyor. 3-4 haftaya ligin dörtlüsü kopar iyice. Göztepe, Kayseri, Trabzon düşüyor zaten.

Beşiktaş ve Fenerbahçe aralarında oynayacakları maç ile yarışı 3 takıma indirir. Biri Başakşehir, biri de biz oluruz. 3-4 puan ile girsek bile o sekansa iyi derim şu şartlarda.

Çok zor. Bugün ki performansımız bence çok dengesizdi. Büyük maçlara asla yetmez. Sürpriz puan kayıpları da gelebilir.

Biz alsak da Başakşehir'de kazanacak gibi duruyor. 3-4 haftaya ligin dörtlüsü kopar iyice. Göztepe, Kayseri, Trabzon düşüyor zaten.

Beşiktaş ve Fenerbahçe aralarında oynayacakları maç ile yarışı 3 takıma indirir. Biri Başakşehir, biri de biz oluruz. 3-4 puan ile girsek bile o sekansa iyi derim şu şartlarda.

Bugünkü performansı ben biraz oyuncuların umursamazlığına biraz da Ndiaye olayına bağlıyorum

Sivas maçında da Kayseri maçı gibi başlarsak yine erken gol bulma ihtimalimiz fazla hem bu sefer Fernando ve Gomis de olacak lakin şu solbek olayını ne yapacağız bilemiyorum

Başak o kadar da büyütülecek bir takım değil yavaş yavaş medyada da pohpohlanmaya başladılar bunun etkisi olacaktır elbet ve düşüşe geçeceklerdir bir de yakında Arda'nın gece hayatı magazin haberlerine düştü mü tamamdır

Bugünkü performansı ben biraz oyuncuların umursamazlığına biraz da Ndiaye olayına bağlıyorum

Sivas maçında da Kayseri maçı gibi başlarsak yine erken gol bulma ihtimalimiz fazla hem bu sefer Fernando ve Gomis de olacak lakin şu solbek olayını ne yapacağız bilemiyorum

Başak o kadar da büyütülecek bir takım değil yavaş yavaş medyada da pohpohlanmaya başladılar bunun etkisi olacaktır elbet ve düşüşe geçeceklerdir bir de yakında Arda'nın gece hayatı magazin haberlerine düştü mü tamamdır

11 başlamaz büyük ihtimal. Sakatlık dönüşü 20 dakika maksimum deneriz. Gomis çok önemli. Eren'in 2 gömlek üstü olduğunu gösterdi bugün girdikten sonra 9 dakika da.

Bugünkü maç dengesizdik ama bunu kadro nun kötü olmasından kaynaklandığını düşünüyorum.Sonuçta Badou,Fernando,Gomis çok önemli eksikler.Artı lato adında bir leş vardı kadroda.Badou giderse kesinlikle yerine orta saha lazım.Sol bek hemen beklemeden alınmalı.Belhandaya teklif varsa hemen gönderilmeli.Feghouli amc ye oturdu.En azından hareketli gol yollarında etkili.Eren etkliydi.Ama 1 kişi vardıki inanılmazdı.Garry mükemmeldi.Adam 90 dakka durmadı adeta.Sivas maçına bu eksiklerde gelince eğer 3 puan çıkarırsak yolun yarısını geçmiş oluruz.Sonra başak fener beşiktaş cehennem yoluna girecekler.Fener maçına kadar 4 5 puan fark atarsak bu iş biter.

Kazanmamıza rağmen son 10 dk hariç sezonun en kötü oyunlarından birini oynadık. Tolga ve Selçuk göbeği+Latolevici sol tarafıyla şampiyon olmamız mümkün değil gerçekçi olursak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kesinlikle yukardaki arkadaşa katılıyorum. Kazandıgımız için mutluyum ama oyun iyi degildi. Ndiayeyi arayacagız bu çok açık. Sol bek ise artık elzem oldu. Borcu sonrada öderiz takımın sol tarafı bomboş şuan.

Karabük'ten sonra ligin en kötü takımına kendi sahamızda yaklaşık 50 dakika mahkum oynadık.
Yasin,lato ve selçuk 2.lig seviyesin de bile değil.
Tolga ve eren yedekten öteye geçmemeli.

Bunları biz görüyoruz ama kulübü yönetenler bir türlü görmüyor.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

tolga ciğerci orta sahada oynadığı müddetçe iyi top çıkartamayız. tolga ciğercinin hücumda işimize yarayabilecek 1 özelliği var oda topsuz ceza sahası koşusu. savunmada ise çok koşuyor çok mücadele ediyor takımın fizik kalitesini ciddi yükseltiyor. fatih terim bunu görecektir ve iç saha maçlarında orta sahada tolga yerine donk u tercih edecektir diye düşünüyorum.

denayer iyi oynadı ama sağdan soldan çok orta gelmedi bu maç. boyu kısa ve hava toplarında hep hata yapma ihtimali var. top kullanma becerisi ve hızı sebebiyle iç saha maçlarında kullanılması normal.

latovlevici iyi oynadı. çok bindirdi çok denedi ama düşük pas kalitesi var adamın buna da yapacak bir şey yok. savunmada da sağlamdı. ligin geri kalanında böyle oynasın transfere gerek yok.

gomis çok başka bir adam. oyuna girdi 10 dk oynadı zaten 4-5 top geldi hepsinde olumlu kullandı hepsinde iyi işler yaptını golünüde attı.

selçuk ilk yarıda oyunu geriden iyi kurdu, görevini yaptı.

rodrigues 5 asistle bitirebilirdi. her atağımızda rodrigues var ama tudor bu adamı yedek bekletiyordu.

mariano tutuktu onun bindirmelerine isabetli ve paslarına ikinci yarıda çok ihtiyacımız olacak.

feghouli, yasin, eren ve belhanda da iyi değillerdi bence.

Okurken dehşete düştüm gerçekten bu kadar cahil olamazsınız. En önemli 2 oyuncumuz Fernando ve Gomis yok, sol bekimiz lato ki mutlaka yerine birisi alınacak, daha önce kumda oynasın dediklerimiz bile yeterli performans sergiliyor ne bekliyordunuz ki anlamıyorum ? Transfer mutlaka olacaktır ama size Messi'yi alsak şunu şöyle yapmazsak şampiyonluk hayal böyle yapmazsak hayal falan geçin bu işleri. Kulüp şu an sıkıntıda ama siz dursun denilen hainin ekmeğine yağ sürüyorsunuz maalesef.

Üst Alt