# 01 Adana - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# 01 Adana

Cevap: # 01 Adana

bencede greenpeace ıyıdır stad atmosferıne en yakın ortan orada cunku:)) katılım olursa vede gerceklesırse cok ıyı olur..katılmak ısteyenler parmak kaldırsın:)

arkadaşlar bjk maçını greenpeacede izliyoruz zaten her maç ordayız da bu maç daha da kalabalık olmalıyız

GSCimbom Adana Galatasaray-Beşiktaş Maçı Organizasyonu!

Evet arkadaşlar,Adana olarak az çok belirli bir kitleye sahibiz.

Hazır havalarda güzelken bir maç organizasyonu yapalım dedim.

Cumartesi günü olan Galatasaray-Beşiktaş maçı için Greenpeace'de toplanalım derim.Eğer oruç tutan arkadaşlar varsa,bir iftar yemeği+maç organizasyonu şeklinde de yapabiliriz.

Not:Bu konu daha sonra Adana başlığı ile birleştirilecektir.

Cevap: GSCimbom Adana Galatasaray-Beşiktaş Maçı Organizasyonu!

Maç cumartesi değil miydi? Adana başlığında arkadaşlar greenpeace'te izleyeceklerini yazmışlar, bende muhtemelen orada olurum. Bu arada bu ne sıcak kardeşim, hala cehennem gibi yanıyor Adana. :D

zaten greenpeace'te izliyorum maçları genelde:D

var emmi bn kuzenle gidecem arkadaşlar falan 30 kişiyi buluruz

Yarınki fb-GALATASARAY maçında greenpeace'i yine Ali Sami Yen'e çevireceğiz. Zaten Galatasaraylılar orada maç izlerken başka taraftarın sesi çıkamaz. Maç için orayı tercih eden bir kaç fenerlinin haline şimdiden acıyorum. :D Parçalı formamla yerimi alacağım.

arkadaşlar bjk-Gs maçını Greenpeace'de izleyeceğiz ve gelen her taraftar tribündeki yerini alsın (tribün 2 saat önceden doluyor)

Üst Alt