# 01 Adana - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# 01 Adana

Cevap: # 01 Adana

Adana'ya şuanda Adana Üniversitesi yapılma çalışmaları başlamaktaymış zaten.

Nerede bilmiyorum ama :) eksik olan fakülteler eklenecekmiş mesela Hukuk Fakültesi gibi..

2 tanede özel üniversite yapılıyor birisi ışıkçıların ötekisi normal

Valla güzel olur,ışıkçılar hariç net bir 2000-3000 bin artı öğrencinin gelmesi bile yeni bir çok mekanın açılmasını sağlar.

Bir de kötü olan,gece hayatının derli toplu olmaması ve ulaşım sorunu.12'den sonra ulaşım olmuyor hiç,insanlar dışarı çıkamıyor.Mesela bende para olsa,kapanan Metro sinemasının yerine bir bowling salonu ya da gece klübü açardım :)

Valla güzel olur,ışıkçılar hariç net bir 2000-3000 bin artı öğrencinin gelmesi bile yeni bir çok mekanın açılmasını sağlar.

Bir de kötü olan,gece hayatının derli toplu olmaması ve ulaşım sorunu.12'den sonra ulaşım olmuyor hiç,insanlar dışarı çıkamıyor.Mesela bende para olsa,kapanan Metro sinemasının yerine bir bowling salonu ya da gece klübü açardım :)

Hakikaten Adana'da acayip bir Bowling Salonu ihtiyacı var. Hatırlarsın eskiden Galeria'da vardı sonra bir ara Real'e açıldı kapandı ikisi de şimdi sadece İncirlik'te üssün içinde var oraya da herkes giremiyor tabiki..

Benimde aklımda hep şey var, gülbahçesinde eskiden Divan Pastanesi vardı şimdi Gökçeli oldu oraya hep bir Starbucks açma hayalim vardı :) bir de Dilberler Sekisi'nde Dilber Cafe var oraya. Süper olurdu heralde baya para kazanırdım :)

Sanırım bu yeni yapılacak olan Optimum içinde buz pateni pisti ve bowling salonu olur artık.Bir de Pozantı'da kayak tesisi gibi uygun bir pist olsa gerçekten tadından yenmez bir şehir olurdu :)

Kayak Tesisi için biraz erken, Metro için 10 senedir bekliyorsak kayak tesisini görmeye ömrümüz yeter inşallah :):)

Kayak konusunda inanılmaz bir potansiyeli var Adana'nın,kar yağmamasına rağmen.Öyle bir şey yapılsa otellerde yer kalmaz,demedi demeyin :D

Tamam o zaman Can'ı da listeye dahil ediyorum,3ledik.Adana'ya geçtikten sonra hepberaber uygun bir tarih kararlaştırır yaparız organizasyonu :)

Hepinize iyi geceler :)

Evet,bu çarşamba Adana yolu gözüktü muhtemelen,6 temmuza kadar boşum.

Toplanma için uygun günleri alıyım :)

Bu sabah 9 suları itibariyle Adana'dayım,tatilde olduğumu yeni farkettim.Özlemişim valla,ama çok sıcak :)

Üst Alt