ZTK 15/16 H:2 | Kastamonuspor 1-2 Galatasaray | M.S | 23 Aralık | A Haber - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 H:2 | Kastamonuspor 1-2 Galatasaray | M.S | 23 Aralık | A Haber

maçın sonlarında çok rahat maç 4 2 falan bitecekti yüzyılın rezaleti olacaktı nerdeyse ! real madridi 5 1 yenip tur atlayabilirmiyiz diye düşünecek seviyeden amatör küme takımından fark yiyecek hale geldik nerdeyse ! ne 3 kupaymış arkadaş !!

Çok yorulmuşlardır,şimdi kastomunun en önemli yemeğini yerler en az 10 bin daha zarar

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Deneme tahtasımıyız kardesim. Neden kulüpte tutayım adamı ?

Jose'den 2 yıl sonra birsey yapmasını mı bekliyorsun ?

ver kiraya bak performansına iyi bir performans sergilerse al tekrar aksi halde yolda gitsin..

2 sene sonra yapmasini bekliyorum.

Deneme tahtasi mi? Olcan tarik burak umut sabri emre ç, semih, hamit ile biz deneme tahtasi degiliz ama jose ile oyleyiz???

Bu saydigim copleri yollayamama sebebimiz bu capsizlara kimse bizim verdigimizin yarisini bile vermiyor hala goremiyor musunuz? Bonservisleri patladi artik ondan gectik. Adamlarin maasinin yarisini veren yok!!! Jose kolay, yarin kar ederek yollarsin. Jose bu hali ile takimin yatisindan iyi. Onun yerine jem mi, bilal mi tarik mi emre c mi iyi? Zaten deneme tahtasi yapmislar ustelik milyonlarca euro sokarak bize!!

Son düzenleme:
Mustafa hoca demiş ki :

"Kupa, sürprizlerle dolu bir kulvardır. bugün o sürprizleri yaşamamak için mücadele ettik. sahada düşündüğüm çizginin çok daha üzerinde bir kastamonu ve çizginin çok daha altında bir galatasaray vardı. bugünkü 90 dakikanın, devre arasındaki kararlarımda büyük etkisi olacak. berabere de kalabilirdik. basit hatalar yaptık, ama sonunda galip gelmeyi başardık."

Utanıyorum bu takımdan!!! Hayatımda ilk defa takımımdan utanır hale geldim yemin ederim!!! Hamza'ya ana, avrat düz gitmekten bıktım...

Mustafa sarp baris ozbek ayhan akmanli takimdan daha kotu ortasaha var. 3.lig takimina fiziki olarak ezilmek nedir tarik ile jem'i bu aksam kadro disi biraksinlar.

Tum sorunumuz zaten yedeklerin kotu olmasi. Neyse ki onlardan kotu olanlar gidince bam baska takim olacagiz

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa hoca demiş ki :

"Kupa, sürprizlerle dolu bir kulvardır. bugün o sürprizleri yaşamamak için mücadele ettik. sahada düşündüğüm çizginin çok daha üzerinde bir kastamonu ve çizginin çok daha altında bir galatasaray vardı. bugünkü 90 dakikanın, devre arasındaki kararlarımda büyük etkisi olacak. berabere de kalabilirdik. basit hatalar yaptık, ama sonunda galip gelmeyi başardık."

Her maçtan sonra aynı masallar...

2 sene sonra yapmasini bekliyorum.

Deneme tahtasi mi? Olcan tarik burak umut sabri emre ç, semih, hamit ile biz deneme tahtasi degiliz ama jose ile oyleyiz???

Bu saydigim copleri yollayamama sebebimiz bu capsizlara kimse bizim verdigimizin yarisini bile vermiyor hala goremiyor musunuz? Bonservisleri patladi artik ondan gectik. Adamlarin maasinin yarisini veren yok!!! Jose kolay, yarin kar ederek yollarsin. Jose bu hali ile takimin yatisindan iyi. Onun yerine jem mi, bilal mi tarik mi emre c mi iyi? Zaten deneme tahtasi yapmislar ustelik milyonlarca euro sokarak bize!!

yaw lafları neden çarpıtıyorsun ??

sana ısrar ile o saydıgın cöplerin hepsi gitmeli üstüne ek olarak jose'de gitmeli diyorum ama ısrar ile basa dönüp;

şu-şu-şu neden gitmiyor ? bunlar varken jose'mi gitsin diyorsun.

bu kulübü bu dakikadan sonra tek çöp bile fazla. temizleyebildigin kadarını temizle ve yedigin kazıklardan ders cıkar.

scout ekibi mesela, kov gitsin. yada bu transferlerde aracı olan menejerler ile bir daha is yapmayacagın gibi bir daha da hicbir menejerin transfer önerisine güvenme;

basında cıkan haberlere kanma-youtube'den video izleme ile oyuncu alma.

ne bilim baska nasıl oyuncu alıyoduk ?? eski yöntemleri kullanmaktan vazgecmeliyiz.

O değil de ;
bugünkü maç, inanılmaz bir maçtı.

Kastamonu'nun ikinci yarı oynadığı futboldan, inanılmaz keyif aldım.

Adamlar, bir ara, sadece 2 pasla ve doğru arkaya arapasla, en az 6 kere karşı karşıya kaldılar.
...ve tecrübesizlikten hiçbirini atamadılar.

İkinci yarı, 2-0 olsa bile, bir ara, tek kale oynamaya başladılar.

Yani, Galatasaray hem defansı hem ofansı, çok ciddi zaaf verdi.
60ncı dakikaya, 3.lig takımına karşı, sadece 1-0 gelebiliyorsan, durum ortada demektir.

Mustafa Denizli, ikinci yarıyı, aklından çıkartamıyordur eminim.

kastamonunun iki maçını izlemiştim bize zorluk çıkarır demiştim yanılmadım bu şekilde hızlı ve kondüsyonu olan takımlar bizim pili bitiklere futbol dersi veriyor maalesef

Üst Alt