Yunanistan Super League Maçlar Başlığı - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yunanistan Super League Maçlar Başlığı

Ftsiz aysal değil de aysalsız ft imiş aslında olay

Önce euro 2016 faciası
Sonra tudorun kadrosunu 2 sene kullanıp hiç ediş ve 3 sene başarısızlık
Sonra kovulma
Şimdi de panada başarısızlık ve muhtemelen kovulacak

Adam ne büyük başkanmış öyle bir kadro verdi ki eline ftye bile şlde çeyrek final oynattı

hocanın gidip denemesinde ne gibi bi sorun var
her mağlubiyette boş yapıonuz
bayıldığınız mançiniler gibi makedonyaya elenmio en azından
bi de 2 xg ve %73 topla oynama vs 0.75 xg. oyun olarak bi sıkıntı yok belli ki zaten ilk golü baya komik yiyince paolu oyuncular çatırt diye kapadım.
Yunanistan ligi maçlarını seyretmiyorum. Yine kaleciyle stoperler arasında iki yüz küsur pas mı yaptırıyor?..

hocanın gidip denemesinde ne gibi bi sorun var
her mağlubiyette boş yapıonuz
bayıldığınız mançiniler gibi makedonyaya elenmio en azından
bi de 2 xg ve %73 topla oynama vs 0.75 xg. oyun olarak bi sıkıntı yok belli ki zaten ilk golü baya komik yiyince paolu oyuncular çatırt diye kapadım.
%73 topla oynama mı

tum takımda kerem tipi oyuncular mı var

Ftsiz aysal değil de aysalsız ft imiş aslında olay

Önce euro 2016 faciası
Sonra tudorun kadrosunu 2 sene kullanıp hiç ediş ve 3 sene başarısızlık
Sonra kovulma
Şimdi de panada başarısızlık ve muhtemelen kovulacak

Adam ne büyük başkanmış öyle bir kadro verdi ki eline ftye bile şlde çeyrek final oynattı
kura şansı da vardı yav
braga
clujlu grup konferans ligi kıvamında resmen , 2.turda o kadar baba takımlardansa schalkeyi çekmekte epey işimize yaradı.

xgleri flaşscore ters yazmıştı şimdi baktım düzeltmişler paok 2 küsür xg pao 0.7 civarı o yüzden büyük ihtimalle boş boş pas yaptılar dediğin gibi
Hocamızı sever sayarım; uzunca süre muazzam işler yapmış, kulüp tarihinin müstesna efsanelerinden biri payesini sonuna kadar hak etmiştir. ''O da değilse, kim efsane?'' lafını sıkça tekrar ederim hatta...

Ancak Guardiola' ya mı özendi her ne ise son gelişinden itibaren iflah olmaz bir 'pas futbolu' takıntısı peydah oldu muhteremde ve oyun olarak dikiş tutturamadı bir türlü. Oyunculara ''Aman ha top kaybı yapmayın!'' diyor olabilir; adamlar garanti pas yapmaya çalışmaktan futbol oynayamaz hale geliyorlar hep. 2019 şampiyonluğunda bile Muslera-stoper-stoper-Muslera pas döngüsü, futboldan tiksinmeme sebebiyet vermişti. Keşke Abdullah Avcı' nın ikramıyla gelen o şampiyonluk ile kariyer finalini yapmış olsaydı. O zaman bunu dediğimde ağır tepki verenlerden bazıları şimdi t....k malzemesi yapıyorlar hocayı...

saplaması elzem. hafta sonu lille ile şlye katılmak için çarpışacaklar. tabi brestin de takılması lzm.

Maçtan bağımsız kadroları çok potansiyelli yaw. Farioli bu kadroyu bırakıp Ajax'a neden gidiyor anlamadım
Premier lige adım atmak ajaxtan geçiyor. 1 sene batarlar bir bakmışsın 10 tane herif çıkarırlar acayip kulüp.
Az kendini göstersin hop manchester gibi mal bir kulüp çıkar.

Üst Alt