TSL 2009/10 Sezonu 8. Hafta | Fenerbahçe 3-0 Gençlerbirliği - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 8. Hafta | Fenerbahçe 3-0 Gençlerbirliği

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 8. Hafta | Fenerbahçe 1-0 Gençlerbirliği |İkinci Yarı

Bırakın havaya girsin arkadaşlar..

Keitaa kadıköyü bekliyorum demiş :)

Ne Alex 'miş be yıllardır bitmek bilmedi. Fark 5 Kadıköyde ya yenicez ya yenicez.

alex alex alex

adam iyi topçu arkadaş. buldumu affetmiyo..

Bırakın havaya girsin arkadaşlar..

Keitaa kadıköyü bekliyorum demiş :)

O maçtan artık hiç umudum yok.Keita da her maç iyi oynar o maç kötü oynar bu adamlarda bu sans olduğu sürece.Artık diyorum ki ben,bu ligde hakemler ve federasyon kimi istiyorsa o şampiyon oluyor.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 8. Hafta | Fenerbahçe 2-0 Gençlerbirliği |İkinci Yarı

Gençler yine kaçırdı.Ulan bunlar 8 kişi defans yapıyor gene birşey beceremiyorlar.:D

Hurşit kimin nesi ya acaba gökhan ı delik deşik etti her pozisyonda

Ya komplo teorisi gibi olacak ama Aziz yıldırım gibi bir adam 3 yıl üst üste şampiyonluk sözü verdiyse bunun altında bişeyler aramak gerekli.Bu kadar kötü oynayan bir takımın 8 de 8 yapması inanılır gibi değil.

Bu hurşit Gökhanı salak etti yaaa!:D

Yemin ediyorum bankadaki bir miktar paramı, laptopumu , mp3'ümü neyim var neyim yoksa bende vereceğim.

O rüya çıksın süpermodluğu sana bırakacağım Adil,hatta ne süpermodluğu olmayan mirasımdan pay bile bırakırım,üstüne yat kat ne istersen yaparım,o rüya çıksın ülen ! :D

O rüya çıksın süpermodluğu sana bırakacağım Adil,hatta ne süpermodluğu olmayan mirasımdan pay bile bırakırım,üstüne yat kat ne istersen yaparım,o rüya çıksın ülen ! :D

O zaman iddiaya git.6-2 skor oyna.:DBana verecek mirasın olsun.(Yanınada 3 tane garanti maç oyna:D)Ciddiyim çıkacak ya.Hele şu Fener her maçını kazansın.Biz Trabzon ve Dinamo'dan birini kötü futbolla yenip,birine puan kaybedersek...

34 te 34 yapacaklar gibi vallahi.Hadi Asy de en iyi berabere kalırlarda,adamlar TSL de nasıl yenilinmez öğrenmis.Daum zaten bunu çok iyi biliyor.Ama 3 sene üst üste sampiyon olamayacaklar.Çünkü biz bundan sonraki 2 sene garanti şampiyonuz.

O zaman iddiaya git.6-2 skor oyna.:DBana verecek mirasın olsun.(Yanınada 3 tane garanti maç oyna:D)Ciddiyim çıkacak ya.Hele şu Fener her maçını kazansın.Biz Trabzon ve Dinamo'dan birini kötü futbolla yenip,birine puan kaybedersek...

Doğancan da birşeyler veriyor bak.Yat kalk dua et,o rüya tutsun.Türbeni bile dikeriz lan foruma,Adil Cem Baba türbesi.Her derbiden önce gelir çaput bağlarız. :D

34 te 34 yapacaklar gibi vallahi.Hadi Asy de en iyi berabere kalırlarda,adamlar TSL de nasıl yenilinmez öğrenmis.Daum zaten bunu çok iyi biliyor.Ama 3 sene üst üste sampiyon olamayacaklar.Çünkü biz bundan sonraki 2 sene garanti şampiyonuz.

Birgün bir maç birisi Alex'in bacağına bir vurur.Fener püff:D

Alex'i sakatlarsak iş çözülür arkadaşlar, fenerbahçe biter.

Üst Alt