Transfer Nöbeti (ARŞİV 20)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakan Kağan

10 Numara!
Bİrlo dan özür diliyorum adaletli bir hoca olursa Birlo Xelçuktan formayı çok rahat kapar....Emre Çolak ın gelişmiş halydi

Sergen Sürmeli

Aslan Üye
İbra hakkında tek ciddi kaynak bile yok. Umutlanmaya da gerek yok bence, neymiş Cem Uzan sponsor olmuş vs.

Baran DOĞAN

Parçalı Üye
Adam çökmüş lan yazık

CLbp5pYW8AAw_hQ.jpg

Kolpa Kemal Kürek

BİLİRKİŞİ
Taçsız Kral
Adam çökmüş lan yazık

CLbp5pYW8AAw_hQ.jpg

Kolay degil. Galatasaray gibi büyük bir camia'nin TD'ü olmak. Sampiyon olurken havalar güzel olabilir. Ama elestiri gelince böyle cökmesi iyi bir sinyal degil. Hele hele "Biz sampiyon olacagiz demiyorum" aciklamasi beni gercekten cok üzdü. Sen koskoca Galatasaray'in basinda olarak böyle bir cümleyi nasil agzindan cikarirsin.

Mehmet Han

Cezalı
zlatan gelirse sneijder'dende tam verim gelir. birde böle düsünmek lazım.

Hakan Kağan

10 Numara!
Sadece Bilal'den değil. Bilal'i savunduğu için kuş muş denen forum üyelerinden de özür dilemeniz gerekicek :)

O kadar uzun boylu değil...Ben ne kimseye laf attım ne burda bilal i kötüledim..Şahsi fikrim faydasız olacağıydı dün izlediğimde bayıldım..Buyüzden yazdım öyle kuş muş bilmem ne bize göre değil zaten

TOLGA ŞEKER

Kırmızı Üye
Bilal 60 dakika oynadı çıktı ve kendini gösterip özürleri diletti.Ben aynı durumu bazı arkadaşların da Tarık için yaşayacağını düşünüyorum.En azından Sabri gibi Galatasaray tarihinin açık ara en kötü sağ beki ile kıyaslanacak kadar kötü olmadığını düşünüyorum Tarık'ın..Şimdi de tepki gelmese bari antiTarıkçılardan :D

Hakan Korkusuz

Parçalı Üye
Bilal 60 dakika oynadı çıktı ve kendini gösterip özürleri diletti.Ben aynı durumu bazı arkadaşların da Tarık için yaşayacağını düşünüyorum.En azından Sabri gibi Galatasaray tarihinin açık ara en kötü sağ beki ile kıyaslanacak kadar kötü olmadığını düşünüyorum Tarık'ın..Şimdi de tepki gelmese bari antiTarıkçılardan :D

Valla geçen sezon sorsan ben Tarık'la otursunlar kaç paraysa verip sözleşmeyi iptal edip göndersinler derdim. Bu sene adamın vücudu görünce fikrim değişti, adam yatmamış çalışmış. Tarık zaten yetenekli ve çabuk bir oyuncuydu. Eğer üzerine koyarak devam ederse yeni transferlerden birisi olarak görev yapabilir ama özür diletmek için daha 40 fırın ekmek yemesi lazım.

Mehmet Han

Cezalı
fb elenirse 8 m euro geliyor sanırım, zlatan'ın bir yıllıgı cıkar.

formasındanda 2.yıllıgı cıkar.

gerci bu sezon zlatan'ı alırsak acık ara sampiyonuz, bir sonraki yıllıgı gene fb'den cıkar :D 2 yılda sattıracagı extra formalarda bize kalır:)

böyle bir adam alınmaz mı ya, adam her yönüyle gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt