Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 452 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Degeri bulani satmayarak ustune her sezon 40milyon bonservis verirsek her sezon zarar aciklariz.

Mariano ilk 17 iyidi, ondan sonra basaksehir maci disinda rezildi, talibi varsa satarsin, linnes as sag bekin olur gider Zeki'yi alirsin yedek olarak gelissin.
S.ligi icin belki linnes yetersiz olabilir ama verdigim aina ornegi en az mariano kadar katki verir bu herifleri chelsea surekli kiraliyor ve yine kiralayacaklar hepi topu linnes kadar para veririz max. 2.3 nere 1 milyon euro nere devir kar devri isin ozu artik 2 milyon ustu alacak adam en azindan bir sneijder bir drogba seviyesinde olacak olmak zorunda geri kalanlari max 1.5 olmak zorunda.
Hocasindan tut baskanina kadar 2 seneden fazla katki aldigimiz bi muslera var birde 2.5 sene seneijder gerisi yok, e seneye adami boklamalar baslayacak ne gerek var abi performans verdi mi verdi az cok piyasasi vardir babamin oglu olsa yoklarim 6-7 milyon euro kazandirsa gider genc mariano alirsin. Alex telles örnegi ortada su anda herif neredeyse 40 milyon euroya gidecek, bulursun oynatirsin yine sinra kar yapip satarsin sirkulasyon doner en azindan.

Hız : 20

Hızlanma : 20

Fm için muazzam bir hamle olur
Pozisyon bilgisi cok yuksek gibi geldi bana.
Teknik bir oyuncu surekli hucuma katki var.
Artik bu hamleleri yapmaliyiz bro.
Iki senedir savunuyorum ya sneijderi bos gondermeyecektin yada maasini dusurup takimda tutacaktin en azindan cogu macta kabiz olmazdik.
Sneijder+podolski ikilisini 2 milyon euroya satan dunyanin en keriz takimiyiz mevcut durumda avrupanin herhangi bir takiminda olsa ikisinden min 10-20 arasi kaldirirdi.

Ayrica uefanin bu son karari sonrasi babamin oglu olsa satarim hic acimam.
Ş.liginde 2.tur yapma sansimiz yok melolu-sneijder-drogbali gucunde takim kurma sansimizda yok. Cluj donemindeki kadro gibide yapamazsin su an 4.torbadasin ilk 3 torbadan gelecek takimlarla agustos ayinda biz oynamiyoruz diye aglama sansimizda var.
Ya şu denetim doneminde minimum gider max gelir ile ligde şampiyonluk kovalayarak geçeceğiz başka çare yok herkes denetimde herkes batik. Ben onu tutayim ay bu da dursun vefa diyerek gelecek sene elde tamamen doymus yatan ve yillik maaslari 20 milyon seviyesine cikmis doymuş bir takim elde ederiz.

Bu konuda biraz sinan gibi düşünüyorum ama tek farkim yatirim yapmak o herkesi satalim keriz gibi lige girelim istiyor 10. oluruz o kafayla.
Scout ekibi niye var misal.

Çok mu zor allah aşkına millet her sene 100 tane orta seviye oyuncu salıyor piyasaya 1 sene once adini duymadigin adami bir bakmissin ortaligi kasip kavurmuş.
Biz surekli birseyleri abartma, felaket tellalligi pesinde kosuyoruz.
Hangi birimiz derdi gecen sene sartigin oyuncular yerine alacagin oyuncularla ligde sampiyon olacaksin.
Bruma 12ye gitti 30dan asagiya gitmemeliydi olduk bittik dedik mi dedik ne oldu bir oyuncu cikardik brumadan daha cok katki verdi. Ha bruma donrmindr bit gomisimiz olsaydi o sened belki sampiyon olurduk derbileri kaybetmesek en kotu 2.oluyorduk.
Keza bu senek kadro iceride ne kadar iyi olsada dişarıda şampiyonluğu bırakacak izlemini verdi mi verdi.

Neyden niye korkuyoruz anlamiyorum.
Bana göre takimda bir tek musleranin yerini dolduramayiz dolduramayiz derken alacagimiz para ile ayni kaliteyi alamayiz bir tik altini alip daha iyi yerlere getirebilirizde tek birazda olsa risk taşıyan musleradır onda da yatirimi bekleme sansimiz yok ondan, gerisini ise doldururuz boşa ağlamaya gerek yok.

Pozisyon bilgisi cok yuksek gibi geldi bana.
Teknik bir oyuncu surekli hucuma katki var.
Artik bu hamleleri yapmaliyiz bro.
Iki senedir savunuyorum ya sneijderi bos gondermeyecektin yada maasini dusurup takimda tutacaktin en azindan cogu macta kabiz olmazdik.
Sneijder+podolski ikilisini 2 milyon euroya satan dunyanin en keriz takimiyiz mevcut durumda avrupanin herhangi bir takiminda olsa ikisinden min 10-20 arasi kaldirirdi.

Ayrica uefanin bu son karari sonrasi babamin oglu olsa satarim hic acimam.
Ş.liginde 2.tur yapma sansimiz yok melolu-sneijder-drogbali gucunde takim kurma sansimizda yok. Cluj donemindeki kadro gibide yapamazsin su an 4.torbadasin ilk 3 torbadan gelecek takimlarla agustos ayinda biz oynamiyoruz diye aglama sansimizda var.
Ya şu denetim doneminde minimum gider max gelir ile ligde şampiyonluk kovalayarak geçeceğiz başka çare yok herkes denetimde herkes batik. Ben onu tutayim ay bu da dursun vefa diyerek gelecek sene elde tamamen doymus yatan ve yillik maaslari 20 milyon seviyesine cikmis doymuş bir takim elde ederiz.

Bu konuda biraz sinan gibi düşünüyorum ama tek farkim yatirim yapmak o herkesi satalim keriz gibi lige girelim istiyor 10. oluruz o kafayla.
Scout ekibi niye var misal.

Çok mu zor allah aşkına millet her sene 100 tane orta seviye oyuncu salıyor piyasaya 1 sene once adini duymadigin adami bir bakmissin ortaligi kasip kavurmuş.
Biz surekli birseyleri abartma, felaket tellalligi pesinde kosuyoruz.
Hangi birimiz derdi gecen sene sartigin oyuncular yerine alacagin oyuncularla ligde sampiyon olacaksin.
Bruma 12ye gitti 30dan asagiya gitmemeliydi olduk bittik dedik mi dedik ne oldu bir oyuncu cikardik brumadan daha cok katki verdi. Ha bruma donrmindr bit gomisimiz olsaydi o sened belki sampiyon olurduk derbileri kaybetmesek en kotu 2.oluyorduk.
Keza bu senek kadro iceride ne kadar iyi olsada dişarıda şampiyonluğu bırakacak izlemini verdi mi verdi.

Neyden niye korkuyoruz anlamiyorum.
Bana göre takimda bir tek musleranin yerini dolduramayiz dolduramayiz derken alacagimiz para ile ayni kaliteyi alamayiz bir tik altini alip daha iyi yerlere getirebilirizde tek birazda olsa risk taşıyan musleradır onda da yatirimi bekleme sansimiz yok ondan, gerisini ise doldururuz boşa ağlamaya gerek yok.

Sneijder-Podolski Fikonun elinde olsa en az dediğin paraları kaldırırdı

Bizim taraftarda artık şu şımarık halleri bir kenara bırakması gerekiyor.Mali yapıyı düzeltmeden borç üstüne borç ekleyerek bir yere varamayız dediğin gibi artık bunun iki çözümü var ; ya sportif başarı o da Türkiye şartların da çok zor malum sebeplerden,diğeri de genç oyuncu satışı

Başkan Türkiye'nin en iyi databasesine sahip kulübüz diye övünüyordu bir tane bile hamle yapacak mıyız bakalım :)

500

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt