Transfer Nöbeti #3 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 481 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erden Timur çıkıp belge gösterecekti
Ne oldu o iş?

Gsli yöneticiye yakışmıyor palavra sıkmak
:D
2683.gif

Tottenham'in altyapisindan Romaine Mundle serbest kaldi. Standard Liege'e gidiyor buyuk ihtimalle. Birkac seneye Marcus Edwards ya da Madueke gibi patlama yapabilir.

geçen sene 12 haziran'da seçildiler, torrent yollandı-okan buruk geldi ve ilk idmanda abdülkerim ve kazımcan da vardı

yarın ilk idmanda transfer olmayacak. En azından rashica'nın bonservisi alınmalıydı bu dönemde

Dünya kupasında biraz Emi Martinez, yer yer Di Maria ve Messi dışında kim iyi top oynadı Arjantin'de ? Messi'nin yükünü çeksin diye fizik gücü yüksek vasat heriflerle doluydu takım. Ben açıkçası oradan kimseyi beğenmedim. Dolayısıyla bunu iyi bir argüman olarak kabul etmiyorum. Paredes de leş gibiydi kupada. Etiketlere göre değerlendirme yapmak yerine izlediğimiz şeye göre yorum yapsak daha makul olur gibi.

Enzo ve McAllister da taş gibi top oynadılar, gitgide yükseldiler... Paredes çok iyi değildi doğru ama oyun kurguları ona uygun olmayacak bir şekle evrildi. Messi'nin arkasını daha çabuk, daha presçi, daha hareketli adamlardan oluşturmak işlerine geldi. Yine de Hırvatistan maçında fena değildi mesela Paredes. Bizde de Torreira gibi hareketli ve presçi bir oyuncu ile eşleşirse bence birbirlerini güzel tamamlamış olurlar.

Icardi PSG antrenmanlarina gitmez gibi geliyor bana. Adamlar gecen sene sezonu 04.07 de acmis. Icardi daha 3 hafta civari tatil yapmayi ister.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt