Transfer Nöbeti #22 2022 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tuna Köse

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Imkansiz artik istedigi yere gider. Âuan bir fırsat transferiydi.

Mehmet Kara

Tecrübeli Üye
Valla ne yalan söyleyeyim ben çok ta beğenmedim yapılan transferleri. Biraz Ross ve Yusuf Demir harici diğerleri ciddi düşüşte olan topçular. Bu kadar yer yerinden oynatacak topçular değil azcık mantıklı düşününce. Ha kadro derinliği açısından iyi olabilir ama hepsinin form tutup oynayacak duruma gelmesi bile aylar sürebilir. O yüzden ayaklar yere bassın lütfen

Cezmi Turalp

Tecrübeli Üye
Dün ki transferler geldi tamam neyse

Bugün kimler geliyor😂

Cezmi Turalp

Tecrübeli Üye
Yanlız şunu çözemedim İcardi'nin çocuklarindan biri en az 15 yaşında var besili Maşallah kac yaşında evlendi bu İcardi yaşı daha 29🤔🤔😥😥

Murat Saylak

Muhasip Üye
Yönetici
Süper Moderatör
Icardi dışında 4 tane hiç ismi geçmemiş herifi uçak bileti dahil nasıl sızmadan aldılar acaba? En çok mevki olarak eksiklerin gerçekten tespit edilmiş olmasına sevindim. Yarım yamalak kadroyla başladık ama yetişmeyen sadece sol bek kaldı. Timur'u tebrik etmek lazım. Mata transferini hiç beğenmedim ama...

Cezmi Turalp

Tecrübeli Üye
Juan Mata'yı hemen gömmeyelim 45 yaşında değil daha 34 muhakkak katkı verecektir....

İbrahim Durukan

Kırmızı Üye
Transferlerden ayrı sevindiğim bir nokta da kesinlikle şu:

2 ay önce Sacha Boey’in gönderilecek olması içime sinmiyor demiştim. Omar’dansa Sacha yedek bek olarak tutulmalı demiştim. Milletin pek hoşuna gitmemişti.

Sacha, Dubois sağ beki (ikisi de Fransız) mükemmel oldu. Sacha’yı kazandığımıza (hele bir de böyle iyi oynaması) aşırı mutluyum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Erden Timur, yedek santrafora seferovic’i aldı.. Yedek kanat yusuf demir.. Yedek libero midtsjö.. Yedek sağ bek dubois.. Yedek 10 numara Mata. As takımı saymıyorum bile! Önumuzde sadece lig maratonu var. FcFlPlpWAAMQZGc.jpg

Murat Saylak

Muhasip Üye
Yönetici
Süper Moderatör
Gidecekler Listesi:

İsmail Çipe
Christian Luyindama
Emre Taşdemir
Ömer Bayram
Gökay Güney
Taylan Antalyalı
Atalay Babacan
Emre Kılınç
Oğulcan Cağlayan

Bakalım neler olacak.

Uğur Yılmaz

non fui, fui, non sum, non curo
GalataSarayı Efendileri
Oynayan adam almisizdir arada inş bu Rastcha ve Yusuf düzenli olarak oynuyor muydu en son acaba hepsinin forma girmesini mi beklicez yoksa

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Müthiş bir transfer dönemi geçirdik. Hem tecrübeli hem ileride satılabilecek oyuncular aldık. Dengeyi sağladık.

Büyüksün Erden Timur.
Seçim anketinde Eşref'e oy verenlerin 9 eylül itibarıyle şutlanacak olması hakkındaki görüşlerin?

Tuna Köse

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Valla ne yalan söyleyeyim ben çok ta beğenmedim yapılan transferleri. Biraz Ross ve Yusuf Demir harici diğerleri ciddi düşüşte olan topçular. Bu kadar yer yerinden oynatacak topçular değil azcık mantıklı düşününce. Ha kadro derinliği açısından iyi olabilir ama hepsinin form tutup oynayacak duruma gelmesi bile aylar sürebilir. O yüzden ayaklar yere bassın lütfen
Yav yarın hemen robot gibi oynamalarina gerek yok bu sene strateji senesi 14. Hafta ile 15. Hafta arasi ara var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt