Transfer Nöbeti #19 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 497 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #19 2022 Yaz Arşiv

20. Transfer Nöbetini Kim Açmalı?

• Keramettin Tanrıverdi

Kullanılan: 84 45.9%
  • Emre Artemis

Kullanılan: 44 24.0%
  • Mehmet Mehmetoğlu

Kullanılan: 15 8.2%
  • Onur Üründül

Kullanılan: 18 9.8%
  • Murat Saylak

Kullanılan: 22 12.0%

• Kullanılan toplam oy
    183
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selçuk-Melo-Elmander-Baytar-Çolak çok mu hızlıydı yav? Topu hızlı çevirirsen takımının hızlı olmasına gerek yok. Topu hızlı çevirmek için de takım oyununu oturtman gerek önce, o da zamanla olacak.

O kadroda şampiyon oldu ama başarıda devamlılık konusunda eksiği hızdı.Doğru takviyeler yapılmayınca sürekliliği sağlayamadık.

Melo ,o dönemki selçuk ve engin ağır oyuncular değildi.Elmander fiziğine göre tempolu bir oyuncuydu
Topu hızlı çevirmek lazım yorumuna katılıyorum…
Fakat biz malesef kadroyu çok ağır oyunculardan oluşturduk.bunu kabul edin.topu hızlı çevirmek farkı bir olay.topu hızlı çevirmekde lazım.takımı genel olarak ağır oyunculardan oluşturmamakda lazım.
Ligin en büyük takımıyız.Ve anadolu takımları bu tarz ağır oyuncuları daha rahat kontrol altına alabiliyor.Niye bu kozu verelim onlara.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sınır kaldırılmalı. yerli topçulara yüksek maaşlar verilmeye başlandı gerek yok. hem yüksek maaş veriyorsun hem de yerine dolduramam diye avrupaya salmıyorsun. çifte zarar.

Bu yaz verdiğimiz maaşların falan hiç biri bu boktan lig için gerekli değildi.

Hayal dünyasında yaşamaya devam edin.

Icardi - Mertense 8 verip şampiyon olamazsan o zaman görücez bu paralar harcanmalı diyenleri.
Admin normalde katılırım dediğine ama bu sene çok değişik bir sene herkes acayip kadrolar kurdu dünyada varlığından haberdar olmayan adamlar Trabzon'a gitti mesela bjk çok doğru dönem geçirdi fener ne kadar batsla makara yapsak bile iyi kadro kurdu

V2109 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Icardi - Mertense 8 verip şampiyon olamazsan o zaman görücez bu paralar harcanmalı diyenleri.
Totale bakarım ben. Eğer yıllık limitimize uyuyor ise hiç sorun yok. Herkes elimizdeki copleri gönderip düzgün adamlara maaş verelim. Sayı azalır ama bütçe aynı olur diye fikir belirtiyodu. E bunuda yaptılar iyi kötü Bu yönetimin bence tek eksiği kaldı. Kanat aldıklarını varsayiyorum. Potansiyelli iki tane genç alirlarsa bence büyük iş yapmış olurlar

Son düzenleme:

Teknik olarak kaliteli ekip çalıştıramadığın için iyi futbolu ancak iyi topçularla oynayabiliyorsun bu ligde. O yüzden maliyeti yöneticiler düşünsün, ben taraftarım, iyi futbol izlemek istiyorum. :hat:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt