Transfer Nöbeti #18 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 498 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #18 2022 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanat aksiyonu olmadan hücum etmeye çalışınca böyle oluyor sağ sol bek orta yok sağ sol kanat forvet orta yok oyun ortaya sıkışıyor

V2109 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

eksiklerimizi tamamlar mıyız sence kalan sürede? kanat konusunda ben sorunumuzu çözebileceğimizi zannetmiyorum. icardi gelirse bitiricilik konusunda sorunumuz kalmaz da kanat konusunda sezon genelinde çok ah vah edeceğiz gibi

Bütün takımı hocaya götürelim ugursuzluk cıksın.
ben çözecem bu işi.

yunus akgün

antalya macında 2 asisti yendi.umraniye macında guzel sutu direk dibinden gitti.karsı karsıya pozisyonda gol yapabilecekken kaleciye nişanladı topu.2.yarı yine gol veya asist yapabileceği topu dısarı attı.trabzon macında mertens 1 asistini yedi.

kerem akturkoglu

antalya macında 1 topu direkten döndü,giresun macında emre akbabaya paslamadı,döndü vurdu,umranıye macında guzel paslar cıkardı ilkyarı yaya dogru ama biz kullanamadık.2.yarı seferovic mukemmel asistini yedi.trabzon macında kötü vurdu topa yine

oliveira

geldiğinden beri 2 topu direkten döndü.giresun macında kornerde bomboş kaçırdı.umraniye macında seferovic 1 asistini yedi.antalya macında 1 penaltısı verilmedi.trabzon macında kornerden ortasında gomis kacırdı

ekibimizde görmek isteyeceğim bir diğer adam da bu idi. zeki, gol sezileri iyi, boşluklarda harika, rakibin aklını almada mahir, pasörlükte kaliteli. yaşlandı bi tık ama yaşlısaray olacaksak gelsin hoş ajax ücreti mukabilinde salabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt