Transfer Nöbeti #12 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 300 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #12 2022 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Torreira icin yorumun nedir
Arsenal'a gelene kadar efsaneydi sonra kiralık sezonlarında takip etmedim ama sanırım Diego Simeone bile alıp denedi.

Güzel olur ama ben pek alabileceğimize inanmıyorum. Gueye Everton'a geri dönerse Allan daha alınabilir gibi duruyor.

Maaş ve bonservisini düşünürsek Allan olur ama Torreira'yı en fazla kiralarız.

Ha burada benim tercihim oraya mümkünse uzun adam isterim yani 180 civarlarında olsun en azından.

Bizim takım kısa. Takımın boyunu uzatacak bir 6 numara bence daha iyi olur.

Arsenal'a gelene kadar efsaneydi sonra kiralık sezonlarında takip etmedim ama sanırım Diego Simeone bile alıp denedi.

Güzel olur ama ben pek alabileceğimize inanmıyorum. Gueye Everton'a geri dönerse Allan daha alınabilir gibi duruyor.

Maaş ve bonservisini düşünürsek Allan olur ama Torreira'yı en fazla kiralarız.

Ha burada benim tercihim oraya mümkünse uzun adam isterim yani 180 civarlarında olsun en azından.

Bizim takım kısa. Takımın boyunu uzatacak bir 6 numara bence daha iyi olur.

torreya 2023 kontrati bitiyor

arsenal 8m euro istiyormus

Midtsjo’nun sürekli yedek olacağını düşünmemek lazım.

Senede en az 30 maçta 1500-2000 dk civarı süre alacak bence.

Okan Buruk yeteneği belirli düzeyde olan, çabuk ve hareketli profilde bir orta saha istiyordu. Kendisi o profilde olduğu için transfer edildi.

Hele Carvalho gelirse Oliveira ile ikili uyumlu olmaz bu durumda çimento olarak üçüncü oyuncu Midtsjo olur.

Bu durumda kanat ve forvet de oynayabilen bir SS klasik ofansif orta sahadan daha önde açıkçası.

Ha şu var eğer Carvalho profili biri alınmayacaksa Evander tarzı biri de gelebilir o durumda yedek kalabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt