Transfer Nöbeti #12 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 287 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #12 2022 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sanırsın sürgüne gitti. bizde de aynı haberler çıkıyordu. cahil adam almayacan takıma aga bunu bilir bunu söylerim. avrupa görmüş araplar bi nebze de hiç çıkmamış adam ülkesinden ayrılınca kültür şoku yaşıyor. düşünce yapısı sınırlı çünkü heriflerin. sığ beyinleri. gelişmeye de açık değil.

Ztn mm nantes sehrine gittiginde bi gulmustum

Avrupanin en soguk sehirlerinden biri (yasam olarak) herif orda sikintidan patlar :)

Seneye yalvar yakar beni istanbuldan kovmayin diye geri doner :)

Gününüz aydın, neşeli ve pozitif olsun renktaşlarEkli dosyayı görüntüle 170987
Emre Ersoy

sanırsın sürgüne gitti. bizde de aynı haberler çıkıyordu. cahil adam almayacan takıma aga bunu bilir bunu söylerim. avrupa görmüş araplar bi nebze de hiç çıkmamış adam ülkesinden ayrılınca kültür şoku yaşıyor. düşünce yapısı sınırlı çünkü heriflerin. sığ beyinleri. gelişmeye de açık değil.
ailesini buraya bilerek getirmediği söyleniyordu
iftira da olabilir tabi ama bilemedim.
erman toroğlu da bahsetmişti

futbolcunun kültürlüsü makbuldür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt