Transfer Nöbeti #10 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #10 2022 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bizimle ismi geçen embalo kadewere gibi topçular beni heyecanlandırıyor. takımdaki yetenek eksikliğini net giderirler. birde yetenekli bir 10 no gelirse mükemmel olur. kadewere hem forvette hem iki kanatta da oynayabiliyor.

Bize bu tarz oyuncular lazım.kanat ve forvete birer tane afrikalı hızlı adam almak şart.leş ligimizde yeteneksiz afrikalı oyuncular cirit atıyor.Biz alsak bu tarz oyuncuları çok ciddi fark yaratırlar..
Kesinlikle ama kesinlikle takımı hızlandırmalıyız.Atlet oyuncular almalıyız.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Giriliş transferinde ne olabilir? uyanık menajer ve rakip takım yöneticilerinin saçma sapan işlerinden dolayı maliyeti artmış olabilir. Profesyonel dünyanın umulmadık bariyerleri olur. Bizim de 3 büyütülmüşün her transferine salça olmamız lazım. Almayacaksak bile 300-500 bin euro onlara girmiş olur.
ali nacinin anlattıgı hikaye olabilir en fazla ama trabzon olayı da kolpa cıktı.ben grilsthin hikyesinde romantiizm-ihtiras görmüyorum.biri bişey uyduruyo,sonra herkes masal anlatıyo.sadece bir fırsat var elimize geçen

Kendisini severim hatta her camiaya ağzı bozuk haddini bildirecek adam lazım derler ya işte tam da o profil bu adam lakin kendisi de elmas yönetimindeyken gedsonu nasıl al(a)madıklarını da anlatıverse de bizde bilsek
Ben cevap vereyim.

Campos Gedson'a 8 milyon euro bonservis ayrılmasındansa bu bütçeyi yazın daha iyi değerlendirelim dedi, ucuza geçici Pulgar yeterli görüldü devamında sezon sonuna kadar.

Campos ve Torrent'in kararıydı yani.

Elmas yönetiminde değildi. Dışarıdan ekibe dahil olmuştu, profesyonel olarak girecekti. Sonra iptal oldu seçim sonrası ayrıldılar.

Mehmet Şenol geçen sene 1 ay bile yönetimle organik bağ içinde olmadı seçim sonrası.

elmasın yönetimi tanıtma lansmanında basın sözcüsü olarak bunun ismi vardı sonra ne olduysa sanveri getirdikler. Orasını bilemem benim anlatmaya çalıştığım mevzu o da değil sadece bişey olsunda eleştireyim ya da öveyim tarzı muhabbet çok kötü. Yok hikaye yok roman ne meraklısınız böyle şeylere

Fransız yorumcu:

"Fransa'nın en iyi sağ beki bir anda dışlandı. Lyon taraftarı bunu hep yapıyor. Takım kaptanıydı. Müthiş maçlar çıkardı. Milli takıma gitti. İnanılır gibi değil. Bu fiyata Dubois çok iyi bir hamle. 4 M €, iç lastik parası bile değil."

🔗 L'Equipe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt