Transfer Nöbeti #10 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 127 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #10 2022 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de çok beğeniyorum. Transfer rakamlarına çok takılmamak lazım. Seri de 35 milyona gitmişti ama kiralık düştü. Tabi Buendia bu sene baya şans buldu. Önümüzdeki sene de muhtemelen bulur ama ben ümidimi EPL takımlarının çabuk oyuncu harcamasına, aynı bölgeye 50 oyuncu transfer etmelerine bağladım. Öyle bir şey olursa belki aradan düşer diye hani.

çok zor bu çocuk

saçma gelmiyor bu teoriler bana. olabilitesi çok yüksek hatta. bu adam sakatlık sonrası kosu bandında bir daha sakatlanıp aylarca oynamadı. sonra barca maçına çıktı. iyi de oynadı. boey den her fırsatta verim alabileceğimizi söylüyorum ama bu kafadaysa bir bok olmaz. sözlesmesi ne zaman bitiyor bilmem son gününe kadar salmamak lazım. min şekilde de antrenman yaptırmak. bireysel ne bok yiyosa yesin. son cümlesine de katılıyorum elamanın. hiç bir futbolcuya değer vermemek bunların bu işi sadece para için yaptığını kendimize kabul ettirmemiz gerekiyor.
Harfi harfine katılıyorum 1 milyon Euro için salmıckasın böyle adamları zihniyetleri buysa sözleşme sonuna kadar dursun

Arnutovic çok iyi oyuncu Drogba gibi 36 yaşında gelse yine katkı verir yalnız bu adam aşırı milliyetçi birisi yanlış hatirlamiyorsam seferle tartismislardi biri Boşnak biri Sırp takım içinde Balkan savaşı çıkarabiliriz

Yıllık 2.5 imza parası gerçeği varsa Grillitsch kardeşe yeni takımında başarılar dilemek icap eder. Fırsatı krize çevirmiş oluruz.

Arka planda diğer 6 numara işi devam ediyordur umarım.

4 milyon € gibi rakamlara Harit veya Evander risklerini alabiliriz.

5 veya 5'in üstü oldu mu bu işler değişiyor. Psikolojik sınır 4 milyon € :red:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt