Haber - TFF’den Yabancı VAR Açıklaması | Page 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF’den Yabancı VAR Açıklaması

Yabancıları satın almak daha kolaydır. Bizim hakemler bizim ülke de yaşıyor adı çıksa bir ömür unutulmazlar. Emre malok, Erkan engin bir ömür şikeci, ahlaksız diye anılacak Yabancı 2 DK da unutulur.

Erkan Engin , Emre Malok zihniyetinde tetikçiyi Ali Koç bulamaz.. Satın aldığı yabancı hakem bile bu denli aleni maçları satamaz.. Bence Fenerbahçe bitmiştir bu kararla birlikte..

+ bunun ali koç'un isteği olduğunu da düşünmüyorum. ali koç erkan engin'i birebir savunmuş adam. her maça emre malok ve erkan engin'i atatan adam. ben tam tersine ali koç'a karşı yapılmış hamle olarak düşünüyorum. ali koç'un ciyaklamasından durumu anlayacağız, merak etmeyin.

haftalarca ifb maçlarına aynı lavukları atayanlardan ahlaklı bir hareket beklemiyorum, kim bilir şimdi neler olacak

Yabanci var hakemi: pozisyon penalti degil Cihan, gel izle!

Tercüman: Penaltiymis Cihancigim, fbye penalti! öyle diyor yabanci var.

Cihan penaltiyi verir ve fb kazanir.

Hakem toplantisinda ise tercüman Hugh Dallasa var hakeminin penalti verdigini sandigini ve yanlis anladigini aciklar.

Neredeyse her gün saha dışı bir gelişme oluyor.

Saha dışı gelişmelere kulak tıkayıp, tamamen saha içine konsantre olmalıyız.

Maçlara isterse uzaylı atasınlar. Fb maçına kadar 5 maç var. 5/5 şampiyon yapar.

Bazı arkadaşlar Fenerbahçelilere benzemeye başlamış üzülüyorum.

Bu kadar komplocu , dış güçlerci olmayın yav, durum bakalım belki de güzel bir uygulama olacak.

Bı görelim once
Bir adam düşünün Türkiye'nin en zengin ailesinden doğmuş ve hayatı pohpohlanma ile geçmiş.. Fener'in başındaki icraati ile bütün itibarı yerle bir oldu adamın.. Psikolojik durumunu anlamak için tribünlere atlayıp kavga çıkarması vs.. adamın modunu bunlardan anlamak lazım..

Bu adam bu itibarı kurtarmanın peşinde ve her yolu mübah görüyor.. Her tuşa basıyor.. Basından tut , hakemlerden tut.. MHK'dan tut.. Bir futbol kulübü düşünün futbolcusundan yöneticisinden başkanına hepsi tetikçi gibi herkesi tehdit ediyor çünkü şirazeleri kaydı.. Psikolojileri bozuk..

Artık herif işi öyle bir noktaya getirdi ki.. Ben şampiyon olmazsam Türk futbolunu bitiririm modunda.. Başkanların hakem yumruklaması.. Yaptıkları tehditler.. Arabistan ve Urfa süper kupa olayları vs.. Hepsinin amacı tepedeki tehdit etmek..

Dolayısıyla bundan şüphelenen kesim komplo teorisi falan üretmiyor bence.. Biz bile buz dağının küçük kısmını görüyoruz.. Perde arkasında neler dönderiyor kim bilir.. Poliana'yı dağda halletmişler.. Ohh ne güzel dağ havası aldık demiş.. Bu adamdan şüphelenmeyen ağır poliana bana göre.

Ligin bitmesine bukadar kısa süre kalmışken haftalarca var sayesinde 3 puan almış bir camianın bu kararı kabul etmesi bana hiç samimi gelmesi sakın düşününce

Erden Ağabey'in dediği gibi bu yabancı arkadaşlar öncelikle bugüne kadar ki süreçte kime kaç puan verilmiş alınmış bir değerlendirmesini yapsın bir anda olursa altında her şey aranır.

Dün oynanan Olympiakos-Fb maçında yabancı hakemlerin (orta hakem ve var) verdiği penaltı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aynı şekilde Union SG maçındaki penaltı ile ilgili de?

Top Bottom