suriyeli, pakistanlı ve afgan mültecilerin ülkeye akın etmesi

Tugay Kaya Korkmaz

Tecrübeli Üye
Bunlari cok fazla sorun etmeyin. Ulkeye giren milyonlarca Suriye'li ve onlarin dogum oranlari ile 50 yil sonra bu ulke zaten tahminen ya parcalanacak ya da cok ciddi sorunlar yasayacak. Mantiken baska bir aciklamasi yok.

Ornegin Amerika'daki Meksikalilar ile Turkiye'deki Araplar arasinda pilosofik cok ciddi farklar var. Onlara girmek istemiyorum. Tahmin etmek zor degil...

Alper Yılmazlar

Taçsız Kral
ya ciddi spor cart curt filan konuşmak istemiyorum artık, ülkenin anası belleniyo ne sporu ya.

hale bak hale, kimliksiz eşkiyası katili sapığı ülkeye elini kolunu sallayarak giriyo. istanbul'un göbeğinde gelip olay çıkartıyo, bi kızın mı var hadi sal bakalım böyle bi ülkeye neler oluyo.

ne kardeşi, esas kardeşlerinize yıllardır ses etmiyosunuz ülkeyi araplarla doldurdunuz. benim kardeşim filan değil hiç bir haltım değil.

Umut Gül

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Din kardeşimiz lafı ile daha milyonları alacaklar.

Emre Altun

𝕸𝖆𝖓𝖈𝖍𝖊𝖘𝖙𝖊𝖗 𝖎𝖘 𝕭𝖑𝖚𝖊
Yönetici
Moderatör
100 kişinin 74 ü yakalandı haberi vermiş valilik sanki sınır dışı edilecekler boş haberler

Furkan Korkmaz

Pala
Yönetici
Süper Moderatör
Gelmemesi mucize ama burada devletin temellerinin ne kadar derin olduğunu test edeceğiz bence.
Derin devletin masal olduğu gerçeğine 2016 itibariyle yüzleştim.

Sp açıklamalarına kadar, derin olmasada devletin üst kademelerinde, devlet bilincini bilen insanlar vardır dedim ama oda fiyasko çıktı.. Devleti sırf akrabası diye nohut beyinliler yönetiyormuş bunu anladım. O ifşalanan tipler filan devletin kademelerinde söz sahibi ise zaten şansa ayakta duruyoruz. Ben ümidi kestim.

Umut Gül

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri

Sp açıklamalarına kadar, derin olmasada devletin üst kademelerinde, devlet bilincini bilen insanlar vardır dedim ama oda fiyasko çıktı.. Devleti sırf akrabası diye nohut beyinliler yönetiyormuş bunu anladım. O ifşalanan tipler filan devletin kademelerinde söz sahibi ise zaten şansa ayakta duruyoruz. Ben ümidi kestim.

Derin devlet yok ki zaten, mafya var.Bizim gibi ulkelerde derin devlet olmaz bence, çeteler olur.Derin devlet amerika da rusya da var.Adamların gelecek 30 yıl planı bile bellidir.

Alper Yılmazlar

Taçsız Kral

ümidi bırak kendimiz icin değilde hani aile filan kurdun ilerisini bi kafanda tahayyül et
bu sınırı çorba yaptın ya hani bunların 25-30 sene sonrasını düşün, sokakta yürürken Türk'e rastlarsan tebessüm eder kıvama gelecen
sapığı katili ne varsa içerde, kız çocuğun olursa böyle kafatascıların olduğu bi ülkede içinin rahatlıgıyla nasıl bırakıcan 90'larda ki gibi

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doruk Ata TANRIVERDİ

DoͣRͭuͣK
Taçsız Kral
Adamlarin ülkesinden abd ve tüm avrupa ülkeleri cikti bir biz kaldık.
onlarin gozunde isgalci konumdayiz bunlar, suriyeliler.bir ayaksa ülke kaosa donusur.

Üst Alt