Süper Lig 17/18 H:30 | Alanyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 21 Nisan

Mert Akman

10 Numara!
Tinerci köpekleri 2 yıldır kuvaresma çingenesine verilmeyen kırmızı kartlar ve hakemle aldıgınız 10 larca maça sayın bu maçıda.Kaldıki orta hakem iyi bir maç yönetti.Yan hakem bizide yaktı, 2.yarıda vermediği ofsayt sayesinde.Ya o gol olsa ne olacaktı.Ondanda bahsetsenize biraz şerefli 3 cüler.

Halim Kırıkçı

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
bu alamancı yan sanayi çöplerini isviçrede almanyada iyi kötü birilerine cakamazmıyız sizce?

ucuzada olsa bu davarları alacak kerizler vardır diye düsünüyorum yeterki kurtulalım

Arda Sadi

Taçsız Kral
Beinsport kadar kötü bir yayinci kurulus görmedim

Sezon basindan bu yana gollerden sonra yedek kulubesinde ne oluyor ne bitiyor hic bir görüntü yok

Sampiyonlar ligi veya premier lig yayincilarina baktiginiz zaman arada daglar kadar fark var

Arda Sadi

Taçsız Kral
Bu tarz zorlu deplasmanlarda buldugumuz pozisyonlari harciyoruz,gomis'in bos kaleye kacirdigi veya Rodrigues'in ikinci yari karsi karsiya olan pozisyonlardan biri gol olmak zorundaydi 1-3 icin

Hidayet Sarıdağ

Nerede kalmıştık...
Baba Gündüz
Bu tarz zorlu deplasmanlarda buldugumuz pozisyonlari harciyoruz,gomis'in bos kaleye kacirdigi veya Rodrigues'in ikinci yari karsi karsiya olan pozisyonlardan biri gol olmak zorundaydi 1-3 icin

3 1 olsaydı da bence ortak olma ihtimalleri çok yüksekti takım hiç güven vermiyor 2 0 öndeyizz kontra yiyip gol yiyoruz nerden çeksen elinde kalıyor , ilerde 2 pas yapıyoruz 3.de tak adamların ayağına pas atıyoruz paso gol yiyene kadar devam oyunu tutma denen şey yok topçuların hepsi heyecanlı ne yaptıkları belli değil ilk defa sahaya çıkmış gibilerdi.

Bizi kanser etmeden rahat etmeyecekler. Yemin ediyorum yakın dönemde bir rahatsızlığım çıkarsa sebebi Galatasaray'dır. :D

Adnan Korkut

Taçsız Kral
Son golü atanı bilemesek de skoru bildik, alırım bi beğeninizi.
o kadar fantastik film izledim ben böyle hayal gücü görmedim. belhanda gol atacak hem de son dakikada ve biz maçı kazanacağız. :D musleradan sonra takımdaki gole en uzak futbolcu belhanda. ama skoru bilmişsin tebrikler

Guney Ozbek

Kırmızı Üye
serdar'ın pozisyonu net penaltı muslera'nın pozisyonunda ise penaltı+kırmızı kart var. hakem resmen bize çalıştı alanya'nın yerinde olmak istemezdm

ofsayt yan hakemin, orta hakemle ilgisi yok . artı çok net ofsayt verilebilecek pozisyon değil hatta 2 futbolcunun sahaya yansıyan gölgesine baktığında alanyalı oyuncu ileride görünüyor. herkes alanyalı oyuncunun ayağına bakarak yorum yapıyor, oyuncu sprinte kalkmış pozisyonda vücudunun üst bölümü bizim oyuncuyla aynı çizgi üzerinde.
Ayrıca Serdar'ın pozisyonuna penaltı verdi zaten hakem, ne yapacaktı hakem penaltıyı 2 gol mü sayacaktı?

Vasfi Vural

ɯҽ Ⴆҽʅιҽʋҽ ιɳ ɠαʅαƚαʂαɾαყ
GalataSarayı Efendileri
Atan & Tutan

giphy.gif

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Yediğimiz goller yine usta işi. Hele ikinci golde ortada pozisyon yokken göz göre göre penaltı yaptırdık.

Takımın ciddi şekilde konsantrasyon çalışması lazım.

Üst Alt