GSC Haber - Süheyl Batum: "Bundan önceki yönetim projelerin büyük kısmını yapamadı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Süheyl Batum: "Bundan önceki yönetim projelerin büyük kısmını yapamadı"

benim takıldığım kısım...

nasıl oluyorda 2 başkan ...BAŞKAN yani... minör görevler ile anılıyor.

bana çok garip geliyor bu... sallapati arkası dolu gelmiyor. hatta Abdurrahim Albayrak düşüncesini uzak tutmak için bile okeylenmiş düzen olabilir yalan yok.
konusmalarda acık acık 2 ismin adaylık icin süheyl beyi gazladıgı anlaşılıyor

konusmalarda acık acık 2 ismin adaylık icin süheyl beyi gazladıgı anlaşılıyor
yapma allah aşkına yav , şu ekiple - nereye ne kazanıyorsun . bilmiyorlar mı kazanamayacaklarını...

Mevcut yönetime karşı X bir şey olsun - oy oranı göstersin camia diyorlar işte olan biten bu.

Sühey Batum kazansın (Erden Timur Dursun tarafında Sportif AŞ başı olarak devam ettiği sürece) beni süresiz banlayabilirsin.

Yalnız hak verdiğim bir nokta var. Riva projesinin borcumuzu tamamen ödemesi gerekiyordu. O projeden istenen getiri sağlanamadı. Florya konusunda da aynı şeyler yaşanmamalı. 3 kazanacağın yerde 1 kazanmayı ben kabul etmem.

benim takıldığım kısım...

nasıl oluyorda 2 başkan ...BAŞKAN yani... minör görevler ile anılıyor.

bana çok garip geliyor bu... sallapati arkası dolu gelmiyor. hatta Abdurrahim Albayrak düşüncesini uzak tutmak için bile okeylenmiş düzen olabilir yalan yok.
Bunlar gizli baskan gibi geldi bana, yani Batum beyi one atip arkalarindaki 'guc' bu ikilisi olacak ama saka gibi gercekten, 100 yasina gelmis kodamanlar futbolu yonetmek istiyormus. Ne bicim is anlamadim bende.

Keşke daha iyi adaylar çıksa da isimlere bağlı kalamasak bir tık daha janjanlı bir oluşum bekliyordum biraz tek aday olmasın adaylığı gibi olmuş. x destek verdi y bilmem ne yaptının da Galatasaray'da geçerliliği yok iki sene önce Aysal, Kıraç, Öztürk beraber poz verdi yine kaybettiler seçimi.

Üst Alt